بروزرسانی نرم افزاریکاربردی

چگونه به‌روزرسانی‌های HyperOS شیائومی را به راحتی دانلود کنیم؟

0

بسیاری از کاربران شیائومی می پرسند که از کجا می توانند به راحتی آپدیت HyperOS را دانلود کنند. یک برنامه عالی برای آن وجود دارد: HyperOS Downloader. این برنامه چشمگیر به شما امکان می دهد به روز رسانی هایپر او اس را با دسترسی آسان دانلود کنید. و به همین جا ختم نمی شود؛ همچنین دارای ویژگی های شگفت انگیزی مانند بررسی سازگاری HyperOS 2.0، به روز رسانی برنامه های سیستم، دسترسی به ویژگی های مخفی سیستم و غیره است. به همین دلیل است که باید HyperOS Downloader را امتحان کنید.

قسمت اول برنامه دستگاه شما را شناسایی می کند و آخرین نسخه HyperOS را در اختیار شما قرار می دهد. اگر به‌روزرسانی جدیدی در دسترس باشد، پیشنهادی برای دانلود به‌روزرسانی ارائه می‌دهد. اگر آپدیت جدیدی در دسترس نباشد، نسخه فعلی را مانند عکس نشان می دهد.


HyperOS Downloader همچنین بررسی می کند که آیا دستگاه شما با Android 15 و HyperOS 2.0 سازگار است یا خیر. HyperOS 2.0 هنوز به طور رسمی معرفی نشده است، بنابراین مهم است که توجه داشته باشید که لیست دستگاه در برنامه یک لیست رسمی نیست. البته لازم به ذکر است که این لیست HyperOS 2.0 طبق سیاست به روز رسانی شیائومی تهیه شده است.


با این برنامه می توانید به نسخه های پایدار HyperOS به دلخواه خود دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این، می‌توانید برای هر منطقه نرم‌افزاری را در HyperOS Downloader پیدا کنید. این شامل نسخه های قبلی رام ها نیز می شود. البته فراموش نکنید که می توانید به رام تمامی دستگاه ها دسترسی داشته باشید 🙂

HyperOS Downloader همچنین برنامه های سیستم را برای به روز رسانی بررسی می کند و به دستگاه شما دسترسی زودهنگام به ویژگی های جدید می دهد. نه تنها این، HyperOS Downloader همچنین به شما امکان دسترسی به ویژگی های پنهان در سیستم را می دهد.

تهویه مطبوع شیائومی پیشتاز فروش: از هر 10 سفارش 7 دستگاه شیائومی

مقاله قبلی

شیائومی پارچ Mijia را با ظرفیت 1.6 لیتر، طراحی ضد نشت و موارد دیگر عرضه کرد.

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *