خبر

تهویه مطبوع شیائومی پیشتاز فروش: از هر 10 سفارش 7 دستگاه شیائومی

0

تجارت تهویه مطبوع شیائومی داغ شده است! این غول فناوری شاهد رشد انفجاری در این رده بوده است و تنها در چند سال بخش قابل توجهی از بازار را تصاحب کرده است.

تهویه مطبوع شیائومی یکی از پرفروش‌ترین دستگاه‌ها است،  از هر 10 دستگاه تحویل‌شده، 7 دستگاه از این برند هستند. این یک جهش بزرگ از تنها 2 از 10 سال گذشته است که نشان دهنده افزایش چشمگیر محبوبیت شیائومی است.

تهویه مطبوع شیائومی در رویداد فروش رشد بی‌سابقه‌ای را تجربه می‌کند و از رقبا پیشی می‌گیرد.

شیائومی در جشنواره خرید اخیر 618 جایگاه شماره 3 را در فروش آنلاین کولر گازی به دست آورد و از نام‌هایی مانند Haier و Aux پیشی گرفت. علاوه بر این، این شرکت رکوردشکنی 78000 دستگاه را در یک روز به فروش رساند.

شیائومی حتی در حال رقابت رودررو با غول های تهویه مطبوع شناخته شده مانند Midea و Gree است و سه مدل از آنها در رتبه دهی برتر برای فروش تجمعی در بخش های تهویه مطبوع تازه و تهویه مطبوع بزرگ قرار دارند.

استراتژی شیائومی فراتر از فروش است. آنها مشتریان را با تعهد خود به خدمات پس از فروش تحت تأثیر قرار داده اند و نصب فوری را در عرض 10 دقیقه پس از تحویل ارائه می دهند.

این رشد چشمگیر در سال 2021 و زمانی که شیائومی وارد بازار کولر گازی شد آغاز شد. از آن زمان، آنها شاهد رشد تصاعدی بوده اند و تنها در سال اول تعداد محموله ها بیش از 2 میلیون بوده است. این رشد ثابت بوده است و در سال 2023 به 4.4 میلیون دستگاه رسیده است. در سه ماهه اول سال 2024، این شرکت 690000 دستگاه تهویه مطبوع ارسال کرد که به رشد چشمگیر 63 درصدی نسبت به سال قبل دست یافت.

انتظار می رود این حرکت ادامه داشته باشد و پیش بینی ها حاکی از فروش بیش از 7 میلیون دستگاه در سال 2024 است. این امر موقعیت شیائومی را به عنوان سومین بازیکن بزرگ در بازار آنلاین مستحکم می کند و به طور بالقوه به رتبه اول در همه کانال ها می رسد.

تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که در آینده تسلط بیشتری خواهد داشت. انتظار می‌رود تا سال 2026، محموله‌های تهویه مطبوع از تلویزیون‌های شیائومی که به طور سنتی محصولی پیشرو در مجموعه اینترنت اشیا است، پیشی بگیرند. این تغییر، تهویه مطبوع را به عنوان برترین درآمدزا برای کسب و کار خانه هوشمند شیائومی قرار می دهد و اهمیت روزافزون آنها را در استراتژی شرکت برجسته می کند.

کتری چندمنظوره هوشمند MIJIA شیائومی P1 عرضه شد – یکی برای عاشقان چای

مقاله قبلی

چگونه به‌روزرسانی‌های HyperOS شیائومی را به راحتی دانلود کنیم؟

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *