خبر

شیائومی پارچ Mijia را با ظرفیت 1.6 لیتر، طراحی ضد نشت و موارد دیگر عرضه کرد.

0

شیائومی افزودنی جدید به خط Mijia خود رونمایی کرده است – یک پارچ آب سرد که برای طراوت راحت در ماه های گرم تابستان طراحی شده است.

مشخصات پارچ آب سرد شیائومی میجیا:

پارچ Mijia دارای طراحی بدنه تخت با صرفه جویی در فضا است که تنها 95 میلی متر عرض دارد و به آن اجازه می دهد کاملاً در درب کناری یخچال شما قرار بگیرد. این طراحی متفکرانه فضای یخچال را به حداکثر می‌رساند و اطمینان می‌دهد که کتری برای دسترسی آسان به نوشیدنی‌های باطراوت خنک می‌ماند.

این پارچ دارای طراحی ضد نشتی است که از طریق یک حلقه آب بندی سیلیکونی و دهانه رزوه ای به دست می آید و به شما این امکان را می دهد که پارچ را به صورت افقی یا حتی وارونه بدون نگرانی از ریختن آن نگهداری کنید.


این پارچ دارای یک محفظه داخلی فیلتر دم سرد است. این محفظه به شما امکان می دهد چای را سرد دم کنید، نوشیدنی های داغ دم کنید یا حتی از آن برای تخمیر در دمای پایین استفاده کنید. هنگامی که از عملکرد دم سرد استفاده نمی کنید، محفظه فیلتر را می توان به راحتی برای استفاده منظم از آب سرد جدا کرد.

این دستگاه دارای صفحه فیلتر 300 مش است که با فیلتر کردن برگ‌های چای، میوه‌ها، تفاله‌های قهوه و سایر ذرات ناخواسته، یک تجربه نوشیدنی شفاف و خوش طعم را تضمین می‌کند. بدنه پارچ خود از مواد غذایی AS ساخته شده است که به دلیل دوام، مقاومت در برابر شکستن و ایمنی برای نگهداری نوشیدنی ها شناخته شده است.

می تواند دماهای بین 10- تا 92 درجه سانتی گراد را تحمل کند و برای انواع نوشیدنی ها مناسب است. با این حال، به کاربران توصیه می شود که محفظه فیلتر را در معرض آب داغ قرار ندهند زیرا ممکن است تحت گرما تغییر شکل دهند.


پارچ همچنین دارای یک درب چرخان 90 درجه است که امکان ریختن آسان بدون برداشتن کل درب را فراهم می کند، در حالی که دهانه V شکل جریان آب را صاف و یکنواخت تضمین می کند و از پاشش آب جلوگیری می کند. علاوه بر این، پارچ دارای واحدهای مقیاس داخلی برای اندازه گیری دقیق آب است که برای ایجاد نسبت نوشیدنی عالی ایده آل است.

برای تمیز کردن و نگهداری آسان، پارچ دارای دهانه وسیع و دسته ارگونومیک راحت است. درب محفظه فیلتر همچنین دارای دسته ای برای برداشتن راحت است.

چگونه به‌روزرسانی‌های HyperOS شیائومی را به راحتی دانلود کنیم؟

مقاله قبلی

شیائومی دستگاه قهوه کپسول Mijia N1 را با ویژگی های عالی عرضه کرد.

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *