خبر

Redmi K40 Gaming Edition از GMS پشتیبانی نمی کند

0

در اوایل این هفته، ردمی نسخه Redmi K40 Gaming Edition (معروف به Redmi K40 Game Enhanced Edition) را در چین عرضه کرد. هنگام بازی با دستگاه، متوجه شدیم که از نصب GMS (Google Mobile Services) پشتیبانی نمی کند.

در ماه فوریه، شیائومی تأیید کرد که گوشی های هوشمند آینده خود که از MIUI ROM چین استفاده می کنند، از GMS پشتیبانی نمی کنند. با به روزرسانی MIUI 12.5، این شرکت همچنین فریم ورک تلفن های قدیمی را حذف کرده است.

این شرکت ادعا می کند که این حرکت باعث کاهش فضای ذخیره سازی سیستم عامل خواهد شد. سازنده گوشی چینی حتی به کاربران اجازه می دهد تا دسته ای از برنامه های سیستم را روی MIUI 12.5 حذف کنند.

از آنجایی که Redmi K40 Gaming Edition با MIUI 12.5 عرضه می شود، فایل های چارچوب GMS مورد نیاز برای برنامه ها و سرویس های Google را ندارد. از این رو، کاربران نمی توانند GMS را از فروشگاه Mi App روی این تلفن نصب کنند.

ما در مورد این موضوع با یک مدیر محلی Mi Store صحبت کردیم. آنها فاش کردند که Redmi K40 Gaming Edition از نصب GMS پشتیبانی نمی کند.

با این اوصاف، شایان ذکر است که شیائومی می تواند GMS را در به روزرسانی سیستم آینده اضافه کند. زیرا این شرکت قبلاً اعلام کرده بود که تلفنهای دارای چارچوب GMS را بر اساس تقاضا ارسال خواهد کرد.

از آنجایی که Redmi K40 Game Enhanced Edition اولین تلفن هوشمند گیمینگ این برند است، در حال حاضر در سطح بین المللی محبوب است. انتظار داریم علاقه مندان بیشتری آن را وارد کنند. از این رو، احتمال زیادی وجود دارد که شیائومی بتواند پشتیبانی نصب GMS را به این گوشی بیاورد.

Redmi Note 10S با دوربین ۶۴MP، باتری بزرگ و MIUI 12.5 عرضه می شود

مقاله قبلی

Realme Watch 2 با استاندارد IP68 و باتری بزرگ تر عرضه شد

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.