خبر

کتری چندمنظوره هوشمند MIJIA شیائومی P1 عرضه شد – یکی برای عاشقان چای

0

شیائومی یک کمپین تامین مالی جمعی را در شیائومی یوپین برای کتری سلامت چند منظوره هوشمند MIJIA P1 آغاز خواهد کرد. گجت جدید شیائومی به HyperOS Connect قابل اتصال است.


کتری بهداشتی چند منظوره هوشمند شیائومی MIJIA P1 دارای چندین ویژگی و عملکرد برای رفع نیازهای مختلف است. کاربران کتری بهداشتی هوشمند می توانند از برنامه MIJIA برای رزرو هوشمند، تنظیم زمان حفظ گرما و تنظیم دما و غیره استفاده کنند. دستگاه را می توان بدون اتصال به اینترنت استفاده کرد و برنامه تا 50 دستور پخت هوشمند را برای انتخاب دارد. این محصول دارای ظرفیت بدنه 1.8 لیتری و قابلمه 0.8 لیتری شیشه ای با بوروسیلیکات بالا می باشد. قابلمه سلامتی چند منظوره از طراحی درب دو طرفه استفاده می کند که به طور موثر انرژی حرارتی را هنگام خورش حفظ می کند.

کتری سلامت چند منظوره هوشمند Mijia P1
کتری چندمنظوره هوشمند MIJIA P1 دارای درب بیرونی با قطر بزرگ است که باعث می‌شود در هر زمان در هنگام تهیه چای، مواد اضافه کنید. صفحه گرمایش دارای روکش نچسب سرامیکی برای پخت و پز کارآمد است. بدنه قابلمه، بشقاب حرارتی، فنجان خورش و صافی چای اسپری همگی با بالاترین استانداردها از نظر ایمنی برای نگهداری غذا بدون آلودگی ساخته شده اند.

 

کتری هوشمند P1 دارای قدرت گرمایش آنی 1000 وات است و می توان آن را در 11 سطح دما تنظیم کرد. محدوده دمایی گجت 40 تا 90 درجه سانتیگراد است و از حفظ حرارت خودکار 24 ساعته پشتیبانی می کند. این محصول همچنین از رزرو دوگانه به طور مستقیم یا از طریق برنامه پشتیبانی می کند. محصول به طور خودکار در زمان مشخص شده شروع به خورش می کند.

شیائومی احتمالا در حال کار بر روی یک SU7 هیبریدی با برد گسترده باشد

مقاله قبلی

تهویه مطبوع شیائومی پیشتاز فروش: از هر 10 سفارش 7 دستگاه شیائومی

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *