خبر

انتظار می رود شیائومی 14 اولترا در 22 فوریه معرفی شود

0

شیائومی اخیرا تایید کرده است که سری Xiaomi 14 را در تاریخ 25 فوریه از طریق رویداد MWC 2024 معرفی خواهد کرد. طبق گزارشات، این شرکت ممکن است شیائومی 14 و شیائومی 14 اولترا را برای بازار جهانی رونمایی کند، در حالی که 14 پرو که در اکتبر 2023 در چین عرضه شد، ممکن است در انحصار بازار داخلی باقی بماند. در حالی که به نظر می رسد تاریخ عرضه جهانی Xiaomi 14 Ultra تقریباً تأیید شده است، گمانه زنی می شود که انتظار می رود کمی زودتر در چین عرضه شود. وبلاگ نویسان فناوری چینی در Weibo ادعا می کنند که نسخه Ultra ممکن است در 22 فوریه در چین از بین برود.

یک پست جدید Weibo توسط Lu Weibing که شریک و رئیس گروه شیائومی است، نشان می دهد که او در حال فکر کردن در مورد زمان شروع آماده سازی برای رویداد راه اندازی Xiaomi 14 Ultra است. این نشان می دهد که ممکن است یک رویداد اختصاصی برای معرفی 14 Ultra برای بازار چین برگزار شود.

در Weibo شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه Xiaomi 14 Ultra ممکن است در 22 فوریه در چین معرفی شود. همچنین انتظار می‌رود که در همین رویداد شاهد ورود تبلت شیائومی پد 6 اس پرو مجهز به اسنپدراگون 8 نسل 2 باشیم. حدس زده می شود که تبلتی که برای تکمیل خودروی آینده شیائومی SU7 طراحی شده است که در حال حاضر فقط برای بازار چین در نظر گرفته شده است. از این رو، این احتمال وجود دارد که این شرکت یک رویداد انحصاری در چین برای معرفی 14 Ultra، Pad 6S Pro و SU7 برگزار کند.

در حال حاضر، جشنواره بهار چین در حال حاضر در چین در حال برگزاری است و انتظار می‌رود که کسب‌وکارها تا 19 فوریه از سر گرفته شوند. در حالی که Weibing از ورود 14 Ultra خبر داده است، هنوز مشخص نیست که آیا 14 Ultra در فوریه رسمی خواهد شد یا خیر. 22. توصیه می شود برای اطلاع از رویداد راه اندازی Xiaomi 14 Ultra برای بازار چین منتظر گزارش های بیشتر باشید.

جدول زمانی معرفی شیائومی Civi 4 مشخص شد

مقاله قبلی

شیائومی 14 اولترا با قیمتی تکان دهنده عرضه می شود که هیچ کس انتظارش را نداشت

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *