خبر

دستیار صوتی شیائومی XiaoAI با هوش مصنوعی ارتقا یافت

0

رویداد مگا راه اندازی شیائومی به پایان رسید و ما را با چندین محصول جدید باقی گذاشت. در مرکز توجه شیائومی Mix Fold 3 قرار دارد که باریک‌ترین گوشی هوشمند تاشو افقی است. Redmi K60 Ultra جدید ضد آب نیز با سر و صدای زیادی همراه است. در میان این اعلان‌های هیجان‌انگیز، شیائومی همچنین در اخبار دستیار صوتی خود، XiaoAI، که تمام هوش مصنوعی مولد را عرضه می‌کند، لغزش یافت. در اینجا چیزی است که باید بدانید.

XiaoAI جدید می تواند در مقابل ChatGPT باشد

مدیر عامل شیائومی، لی جون، امروز طی سخنرانی سالانه خود اعلام کرد که شیائومی به یک مدل زبان بزرگ مولد ارتقا خواهد یافت. برای کسانی که نمی دانند، XiaoAI معادل دستیار گوگل شیائومی است. اگر قبلاً در مورد آن نشنیده اید، به این دلیل است که دستیار صوتی در حال حاضر به رام چین محدود شده است.

این شرکت همچنین ویدیویی را به نمایش گذاشت که جزئیات کارهای XiaoAI مجهز به هوش مصنوعی مولد را نشان می‌دهد. اکنون به صورت هوشمندانه به سوالات شما پاسخ می دهد و می تواند مکالمه ای مشابه مدل های رایج مانند ChatGPT و Bard داشته باشد. دستیار صوتی قادر خواهد بود کپی رایتینگ و حتی محتوای تصویر را با توجه به نیازهای متنی کاربر انجام دهد.

XiaoAI جدید همچنین می تواند به جمع بندی و ترجمه در زمان واقعی کمک کند. برای محصولات شیائومی، XiaoAI تازه می تواند در راهنمایی کاربران در مورد نحوه استفاده از آنها مفید باشد.

مدل زبان بزرگ در حال حاضر در حال آزمایش است و شیائومی استخدام آزمایشی را آغاز کرده است. نسخه جدید XiaoAI ابتدا در گوشی‌های هوشمند Xiaomi Mix Fold 3، Xiaomi 13، Xiaomi 12، Redmi K60 و Redmi K50 پشتیبانی می‌شود. بلندگوهای Xiaomi Sound نیز می توانند در دور اول آزمایش شرکت کنند.

کاربرانی که دستگاه‌هایشان شرایط مورد نیاز را برآورده می‌کنند می‌توانند برای آزمایش در برنامه انجمن شیائومی درخواست دهند یا برای رفتن مستقیم به صفحه ثبت نام، به XiaoAI بگویید «مدل بزرگ را تجربه کنید».

شیائومی Mix Fold 3: مشخصات، طراحی و قیمت باریک ترین تاشو

مقاله قبلی

شیائومی Mix Fold 3 در خارج از چین عرضه نخواهد شد

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *