خبر

قفل هوشمند درب شیائومی 1S با پشتیبانی از MIJIA و Home Kit، NFC با قیمت 203 دلار عرضه شد

0

شیائومی قفل درب هوشمند جدیدی را عرضه کرده است که قبلاً برای پیش‌سفارش در Jingdong (JD.com) با برچسب قیمت مناسب 1299 یوان (~ 203 دلار) فهرست شده است. قفل درب هوشمند شیائومی 1S، همانطور که از آن نام برده می شود، نسخه ارتقا یافته قفل درب هوشمند نسل اول شیائومی است که محصولی مورد استقبال قرار گرفته است.

برخلاف نسل اول قفل درب هوشمند شیائومی، قفل هوشمند درب 1S شیائومی با پشتیبانی از اپلیکیشن MIJIA و کیت خانگی اپل ارائه می شود. این دستگاه همچنین دارای شناسایی اثر انگشت نیمه هادی سه بعدی است که امکان استفاده از بیومتریک برای باز کردن بیشتر درب را فراهم می کند. به درستی. این دستگاه همچنین دارای یک الگوریتم تشخیص اثر انگشت PB سوئدی با درجه مالی است که به طور موثر اثر انگشت جعلی را رد می کند و به کاربران امنیت بیشتری می دهد.

همچنین از باز کردن قفل NFC با ناحیه حسگر NFC و ناحیه صفحه کلید یکپارچه در یک قسمت پشتیبانی می شود. با NFC می توان از دستگاه هایی مانند Mi Band 6 نسخه NFC، سری Mi 11 شیائومی، سری Redmi K40، ساعت های شیائومی و سایر دستگاه های NFC برای باز کردن آسان قفل دستگاه استفاده کرد.

از نظر ساختار مکانیکی، Mi Smart Door Lock 1S دارای تراشه کنترل اصلی است که در پنل عقب قرار گرفته است که از تخریب ضد شورش و تداخل الکترومغناطیسی جلوگیری می کند.

شیائومی 12 مجهز به اسنپدراگون 898 گواهینامه EEC را دریافت کرد

مقاله قبلی

شیائومی حق اختراع ویلچر هوشمندی را به ثبت رساند

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *