خبر

Xiaomi Mi 11X بروزرسانی MIUI 12.5 را در هند دریافت می کند

0

شیائومی اواخر ماه اوت سری Mi 11X را در هند عرضه کرد. وانیل Mi 11X با نام تجاری Redmi K40 است که در برخی از بازارها با عنوان POCO F3 نیز به فروش می رسد. یک ماه پس از عرضه، این تلفن هوشمند اکنون دریافت MIUI 12.5 را در کشور آغاز کرده است.

MIUI 12.5 آخرین نسخه سیستم عامل تلفن همراه MIUI مبتنی بر اندروید است. طبق گفته شیائومی، این نسخه برای دستگاه هایی که از قبل دارای MIUI 12 هستند، پیشرفت هایی را به همراه دارد.

از این رو، کاربران دستگاه های واجد شرایط از این به روزرسانی هیجان زده می شوند. با این حا ، تاکنون شیائومی بیشتر این نسخه به روزرسانی را برای نسخه چینی گوشی های خود منتشر کرده است. خوشبختانه، این اخیراً تغییر کرده است زیرا اکنون برخی از نسخه های بین المللی دریافت این به روزرسانی را شروع کرده اند.

آخرین دستگاه جهانی دریافت شده به روزرسانی MIUI 12.5 گوشی Mi 11X است که در هند به فروش می رسد. شماره ساخت به روزرسانی V12.5.1.0.RKHINXM است. ساخت نرم افزار در مرحله “Stable Beta” است و بنابراین از این به بعد فقط برای تعداد محدودی از کاربران در دسترس است.

به هر حال، در صورتی که فرزندان اولیه با مشکل اساسی روبرو نشوند، همه کاربران باید در روزهای آینده به روزرسانی کنند. نسخه اصلی این گوشی هوشمند، Redmi K40، اواخر آوریل در چین دریافت شد. از سوی دیگر، POCO F3، که یکی دیگر از کلون های این گوشی است، هنوز در هر منطقه به روزرسانی نمی شود.

شیائومی ربات جارو برقی MIJIA 2C را با قیمت 1299 یوان (204 دلار) عرضه می کند

مقاله قبلی

ساعت هوشمند Xiaomi IMILAB W11 مخصوص بانوان عرضه شد

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *