خبر

MIUI شیائومی توانست باموفقیت 35 زمین لرزه با بزرگای 4.0 ریشتر و بالاتر را در چین هشدار دهد

0

شیائومی به تازگی اعلام کرده است که MIUI این شرکت با موفقیت در مورد 35 زمین لرزه به بزرگی 4.0 و بالاتر کاربران خود را در چین اعلام کرده است. نرم افزار این شرکت حتی از 25 استان کشور پشتیبانی کرده است.

سازنده لوازم الکترونیکی مصرفی این موفقیت را در Weibo، یک وب سایت میکروبلاگینگ چینی، به همراه یک پوستر تصویر به اشتراک گذاشت. برای افراد ناآگاه، امروزه تلفن های هوشمند مختلف از یک سیستم هشدار سریع برخوردارند که در دستگاه تعبیه شده است تا اعلان های فشاری مربوط به بلایای طبیعی آینده را ارائه دهد. در اعلامیه، این شرکت همچنین اعلام کرد که با سیستم های هشدار سریع خود به تعداد کل 8،640،477 دستگاه از جمله تلفن های هوشمند و تلویزیون رسیده است.

اخبار به اشتراک گذاشته شده توسط غول فناوری چینی در روز روز ملی پیشگیری و کاهش بلایای طبیعی در سال 2021 می رسد. این هشدارهای اولیه درباره زلزله به 25 استان در سراسر کشور ارسال شده است اما هنوز نتوانسته است پوشش کاملی از آن را بدست آورد. قابل ذکر است، این سیستم از بیش از 500 روز فعال است و تاکنون 35 زمین لرزه را شناسایی کرده است.

اگرچه، مقامات این شرکت همچنین اعلام کرده اند که MIUI با موسسه تحقیقات مقابله با فاجعه نیز کار خواهد کرد تا ویژگی هشدار زودهنگام خود را برای بهبود هرچه بیشتر بهینه کند. این هشدارهای مربوط به بلایای طبیعی این شرکت همچنین با همکاری مرکز ملی انتشار هشدار زودهنگام، پخش اضطراری ملی و شبکه های زلزله چین نیز بهبود می یابد. بنابراین امیدوارم که پیشرفت در آینده بتواند از وقوع تلفات عمده در موارد بلایای طبیعی در آینده جلوگیری کند.

شیائومی یک طرح گوشی های هوشمند Rollable را به ثبت رساند

مقاله قبلی

Redmi Note 10 Pro / Pro Max بروزرسانی MIUI 12.5 در هند را دریافت نمی کنند

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *