خبر

شیائومی تست HyperOS 2.0 را رسما آغاز کرد

0

شیائومی تست HyperOS 2.0 را به طور رسمی آغاز کرده است. اطلاعات جدید مشاهده شده نشان می دهد که HyperOS 2.0 به طور رسمی در حال آزمایش است. چند هفته است که اطلاعاتی در مورد HyperOS 2.0 منتشر شده است. اما ما مطمئن نبودیم که آنها درست باشند. اکنون، اطلاعات مهمی پیدا شده است که تأیید می کند HyperOS 2.0 به طور رسمی در حال آزمایش است. HyperOS 2.0 به طور رسمی در ماه اکتبر معرفی می شود.

شیائومی به طور رسمی کار بر روی HyperOS 2.0 را آغاز کرد

شیائومی به طور رسمی کار بر روی HyperOS 2.0 را تسریع کرده است. افزونه جدیدی به نام [OSBigversion] در سرور OTA شیائومی کشف شده است. این افزونه جدید نسخه های HyperOS را مشخص می کند. به عنوان مثال، اگر از HyperOS 1.0 استفاده می کنید، این پسوند به صورت [OSBigversion] => 1.0 نشان داده می شود. یا، فرض کنید از HyperOS 2.0 استفاده می کنید، این پسوند به صورت [OSBigversion] => 2.0 نشان داده می شود.


قبلاً هیچ پسوند OSBigversion وجود نداشت، در عوض، یک پسوند [Bigversion] برای نسخه‌های اصلی MIUI وجود داشت. این افزونه Bigversion نسخه های اصلی MIUI را مشخص می کند. برای مثال، اگر از MIUI 14 استفاده می‌کردید، به صورت «[bigversion] => 14» نشان داده می‌شود. شیائومی سال هاست که از این نوع افزونه استفاده می کند. اکنون می بینیم که یک پسوند ویژه “OSBigversion” برای HyperOS استفاده می شود.

این افزونه برای تمایز بین نسخه های HyperOS جدید به سرور OTA اضافه می شود. با افزونه جدید، نسخه‌های HyperOS جدید بدون هیچ مشکلی با خیال راحت به دستگاه شما می‌رسند. این نشان می دهد که توسعه HyperOS 2.0 به طور رسمی آغاز شده است.

همچنین، نسخه‌های HyperOS دارای شماره‌های ساخت هستند که با V816 شروع می‌شوند. MIUI اولین بار در تاریخ 16.8.2010 منتشر شد. بنابراین شیائومی شماره ساخت را روی V816 قرار داده است. در واقع، موقعیت های مختلفی در رابطه با این شماره ساخت وجود دارد.

قبل از انتشار HyperOS 1.0، این نسخه جدید دارای شماره ساخت V15 بود. این نشان می‌دهد که HyperOS 1.0 یک MIUI 15 تغییر نام‌گذاری شده است. برخی از افراد حدس می‌زدند که شیائومی در حال ساخت یک سیستم عامل جدید است. اما این درست نیست. در حال حاضر شما حتی نمی دانید که از MIUI 15 استفاده می کنید.

  • V15.0.0.1.UMVCNXM
  • V15.0.0.1.UMCCNXM
  • V15.0.0.1.ULQEUXM

انتظار می رود HyperOS 2.0 با سری Xiaomi 15 در ماه اکتبر معرفی شود. شیائومی معمولاً یک رابط کاربری جدید را با یک راه اندازی بزرگ اعلام می کند و به تدریج شروع به انتشار به روز رسانی جدید می کند. اکنون تنها کاری که باید انجام دهیم این است که صبورانه منتظر HyperOS 2.0 باشیم.

شیائومی عینک MIJIA Anti-Blue Light Glasses Pro را با جنس بتا تیتانیوم عرضه کرد.

مقاله قبلی

کارخانه هوشمند شیائومی می تواند 24 ساعت شبانه روز بدون افراد کار کند

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *