خبر

شیائومی عینک MIJIA Anti-Blue Light Glasses Pro را با جنس بتا تیتانیوم عرضه کرد.

0

شیائومی عینک MIJIA Anti-Blue Light Glasses Pro را در چین عرضه کرده است. محصول جدید در سه گزینه سبک موجود است و معابد بتا تیتانیوم را ارائه می دهد. عینک MIJIA Anti-Blue Light Glasses Pro با لنزهایی با طراحی دقیق همراه با ترکیبی خلاقانه از قابلیت ضد نور آبی با کارایی بالا ارائه می شود.

به گفته شیائومی، این مدل از فناوری پیشرفته فیلم ضد نور آبی برای جلوه بهینه بالاتر از استانداردهای ملی فعلی استفاده می کند. این طراحی به طور موثر خستگی بصری و آسیب نور آبی را به دلیل قرار گرفتن در معرض طولانی مدت صفحه نمایش کاهش می دهد. این مدل از مواد PC با کیفیت بالا برای تولید لنزهای خود استفاده می کند که به معنای دوام و سبک وزن است. این عینک دارای مقاومت ضربه ای است که تا 10 برابر لنزهای سنتی رزین اکریلیک است. بنابراین یک مانع محافظ قوی برای چشمان کاربر ایجاد می کند.


قسمت های شیشه ها از آلیاژ بتا تیتانیوم با چقرمگی عالی و مقاومت در برابر خوردگی ساخته شده است. وزن آن سبک است و هنگام استفاده گوش ها کمتر فشار می آورند. مدل‌های جدید شیائومی MIJIA Anti-Blue Light Glasses Pro عبارتند از: فریم ابرو، فریم مربع و فریم گرد که برای اکثر اشکال صورت مناسب است.


سطح لنز دارای فرآیند پوشش 24 لایه ای دقیق است که 20 لایه از این لایه ها لایه های پوشش ضد انعکاس OAR ویژه هستند. این طراحی به طور قابل توجهی انتقال نور را بهبود می بخشد و در عین حال بازتاب را برای میدان دید روشن تر و واضح تر کاهش می دهد.

جاروبرقی ربات شیائومی X10 بزودی عرضه می شود

مقاله قبلی

شیائومی تست HyperOS 2.0 را رسما آغاز کرد

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *