خبر

ساعت هوشمند شیائومی Mitu Kids 7X به زودی معرفی می شود

0

شیائومی برای محصولات متنوعی به جز گوشی های هوشمند شناخته شده است. همچنین یکی از برندهای پوشیدنی پیشرو است.

این شرکت انواع مختلفی از ساعت‌های هوشمند را می‌فروشد، از جمله سری‌هایی که مخصوص کودکان است. اما این ترکیب تا حد زیادی منحصر به چین است.

سری ساعت های هوشمند کودکان شیائومی از برند Mitu استفاده می کند. طبق یک یافته، این شرکت به زودی مدل جدیدی را در خط تولید معرفی خواهد کرد.

پوشیدنی برای بچه ها را در پایگاه داده IMEI مشاهده شده است. طبق لیست، این محصول دارای شماره مدل MTSB25XUN است و به طور رسمی Mitu Kids Smartwatch 7X نام خواهد داشت.

همانطور که از نام آن پیداست، جانشین Mitu Kids Smartwatch 6X از سال 2022 خواهد بود. اما متأسفانه، لیست چیزی در مورد دستگاه فاش نمی کند.

با توجه به اینکه این پوشیدنی در پایگاه داده IMEI فهرست شده است، مانند مدل های قبلی باید اتصال سلولی داشته باشد. این به کاربران امکان می‌دهد با والدین/سرپرست‌هایشان تماس صوتی/تصویری برقرار کنند، از طریق WeChat/QQ چت کنند، مکان هم‌زمان را به‌روزرسانی کنند، و موارد دیگر.

می توان انتظار داشت که این محصول دارای طراحی محکم و در رنگ های جذاب باشد. باید در برابر آب مقاوم باشد و دارای دوربین و میکروفون باشد.

Mitu Kids Smartwatch 7X با توجه به نسل قبلی خود، باید برنامه های آموزشی، پشتیبانی پرداخت بدون تماس، حالت های تمرینی اولیه و موارد دیگر را نیز ارائه دهد. این دستگاه احتمالا بی سر و صدا از طریق رسانه های اجتماعی اعلام خواهد شد.

اولین خودروی شیائومی که از Apple CarPlay پشتیبانی می کند، بسیاری را شگفت زده کرد

مقاله قبلی

افشا: شیائومی 14 پرو دارای صفحه نمایش منحنی با روشنایی 3000 نیت

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *