خبر

شیائومی پشتیبانی نرم افزاری Redmi Note 8، Redmi 8A Dual و دو گوشی دیگر را به حالت تعلیق درآورد.

0

شیائومی لیست محصولات EOS (پایان پشتیبانی) را در وب سایت رسمی خود دارد. هر چند وقت یکبار، این شرکت این لیست را با دستگاه های قدیمی به روز می کند.

در پایان ماه فوریه، این شرکت تغییراتی را در لیست ایجاد کرد. چهار گوشی هوشمند دیگر را به این لیست عظیم اضافه کرد. یکی از آنها گوشی بسیار محبوب زمان خود بود.

گوشی مورد بحث ما Redmi Note 8 است. به غیر از این دستگاه، شیائومی پشتیبانی نرم افزاری Redmi Note 8T، Redmi 8A Dual و Redmi K30 5G Speed Edition را نیز به حالت تعلیق درآورده است.

تقریباً همه گوشی‌های فوق‌الذکر در اوایل سال 2020 عرضه شدند. ما انتظار داشتیم شیائومی پشتیبانی نرم‌افزاری از آنها را کنار بگذارد زیرا برخی از مدل‌های اولیه در این خط‌آپ در اواخر دسامبر با همین مشکل مواجه شدند.

Redmi K30 5G Speed Edition، Redmi Note 8 و Redmi Note 8T در طول دوره پشتیبانی نرم‌افزار رسمی خود، دو به‌روزرسانی اندروید دریافت کردند. اما Redmi 8A Dual به عنوان یک گوشی هوشمند سطح پایه، تنها یک به‌روزرسانی اندروید دریافت کرد.

از بین این چهار گوشی، Redmi Note 8 بدون شک داغ ترین محصول زمان خود در سراسر جهان بود. این اولین دستگاه سری Redmi Note بود که راه اندازی دوربین چهارگانه را ارائه کرد.

مهمتر از همه، قیمت آن بسیار رقابتی بود. متأسفانه، این آخرین گوشی سری ردمی نوت بود که نسبت به قیمت درخواستی خود ارزش زیادی ارائه داد. به این دلیل که همه‌گیری جهانی COVID-19 به زودی دنبال شد و کل بازار گوشی‌های هوشمند در سال‌های بعد تغییر کرد.

ردمی پد در به روزرسانی MIUI 14 با عملکرد پیشرفته و موتور فوتون صرفه‌جویی در مصرف انرژی همراه است

مقاله قبلی

مشخصات شارژ 90 واتی اولترا شیائومی 13 از طریق گواهی 3C فاش شد

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *