خبر

لو ویبینگ رسما به عنوان رئیس گروه شیائومی معرفی شد

0

شیائومی در اوایل امروز (30 دسامبر 2022) در بازار بورس هنگ کنگ اعلامیه جدیدی را ارائه کرده است. این شرکت رسما لو ویبینگ را به عنوان رئیس جدید بخش تجارت بین‌الملل این گروه معرفی کرده است.

غول فناوری چینی قبلاً اعلام کرده بود که وانگ شیانگ، رئیس جمهور سابق، در 30 دسامبر بازنشسته خواهد شد و لو ویبینگ قرار است مسئولیت را بر عهده بگیرد. در این اطلاعیه، این برند همچنین اعلام کرد که لو ویبینگ به عنوان رئیس بخش تجارت بین‌الملل این گروه ارتقا یافته است و حتی مدیریت بخش گوشی‌های هوشمند، بخش زنجیره زیست محیطی، بخش لوازم اصلی، منطقه چین و منطقه هند گروه را بر عهده خواهد داشت. .

علاوه بر این، وانگ شیائویان به معاونت رئیس گروه ارتقا یافت و همچنین به عنوان رئیس گروه در چین خدمت خواهد کرد. کو هنگ به عنوان نایب رئیس گروه ارتقا یافته و همچنین به عنوان رئیس کمیته فنی گروه نیز کار خواهد کرد. در نهایت، ما جی همچنین به سمت معاون رئیس گروه شیائومی ارتقا یافت و حتی به عنوان مدیر کل بخش تجارت اینترنتی این گروه خدمت خواهد کرد.

جالب اینجاست که این خبر بلافاصله پس از شایعه اخراج هزاران کارمند شیائومی به گوش می رسد. برای کسانی که اطلاع نداشتند، وحشتی در شرکت ایجاد شد زیرا گزارش شد که چندین دور اخراج وجود دارد که چندین بخش را تحت تأثیر قرار داده است. بر اساس این گزارش، تا 75 درصد اخراج کارکنان در بخش‌های خاص نیز وجود داشت، در حالی که برخی از تیم‌ها نیز شاهد کاهش 40 درصدی بودند.

جدیدترین تانک ماهی هوشمند MIJIA شیائومی از تغذیه از راه دور پشتیبانی می کند

مقاله قبلی

نسخه جهانی Redmi Note 12 دارای یک دوربین اضافی خواهد بود

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *