آموزش

3 ویژگی مهم در کنترل سنتر MIUI 13

0

ویژگی‌های مرکز کنترل MIUI 13 معمولا نادیده گرفته می‌شوند. با این حال، ویژگی های خوبی وجود دارد که ارزش توجه را دارد. ما قصد داریم 3 مورد از مهمترین ویژگی ها را بیان کنیم و اینکه چرا این ویژگی ها در مرکز کنترل MIUI 13 نباید دست کم گرفته شوند.

 

ویژگی مهم در کنترل سنتر MIUI 13

اینها 3 ویژگی مهم هستند که با MIUI 13 به قسمت Control Center اضافه شده اند.

نوار صدای جدید

نوار صدا یک ویژگی جدید اضافه شده است که نیاز به دکمه های سخت افزاری را هنگام تنظیم صدا از بین می برد. با الهام از مرکز کنترل iOS، حال و هوای جدیدی را به همراه نوار روشنایی عمودی جدید به نمای کلی مرکز کنترل اضافه می کند.

Mi Smart Hub

یکی دیگر از ویژگی‌های جدید مرکز کنترل MIUI 13، قابلیتی به نام Magic Center است که واسطه‌ای بین دستگاه‌های شیائومی است، ابزاری ارتباطی برای مدیریت دستگاه‌های متصل از طریق تلفن هوشمند شما. این کاشی در کنار مدیا کنترل اضافه شده و به عنوان Mi Smart Hub می باشد و می توانید کل اکوسیستم شیائومی خود را در این کاشی مشاهده کنید.

 

 

دکمه هاب هوشمند شیائومی نوع 2
در اینجا لیستی از دستگاه های پشتیبانی شده توسط این ویژگی آمده است:

  • گوشی های هوشمند با MIUI 13 مبتنی بر اندروید 12
  • رایانه های شخصی
  • تمام نوت بوک های شیائومی و ردمی
  • تلویزیون های هوشمند
  • شیائومی پد 5، پد 5 پرو، پد 5 پرو 5G با رابط کاربری MIUI 13
  • بلندگوهای هوشمند
  • بلندگوی شیائوآی، بلندگوی هوش مصنوعی نسل دوم، صدای شیائومی، اسپیکر پرو شیائوآی، بلندگوی صفحه لمسی شیائوآی، صفحه‌نمایش لمسی اسپیکر شیائوآی پرو
  • اسپیکر صفحه لمسی Xiaoai Pro، بلندگو Redmi Xiaoai Touch Screen Speaker Pro

 

سوئیچ مرکز اعلان و کنترل

در مرکز کنترل MIUI 12، برای باز کردن پانل اعلان‌ها، مجبور بودیم از سمت چپ نوار وضعیت به پایین بکشیم و برای پانل ضامن‌ها به سمت راست بکشیم. همراه با مرکز کنترل جدید MIUI 13، اکنون می‌توانیم بین اعلان‌ها جابه‌جا شویم و تنها با یک کشیدن انگشت به چپ یا راست، پنجره‌ها را تغییر دهیم و انیمیشن تعویض بهبود یافته و با به روز رسانی های جدید بسیار روان تر شده است.

سوئیچ مرکز اعلان و کنترل

MIUI 13 ممکن است تغییرات زیادی در رابط کاربری کلی ایجاد نکرده باشد یا بسیاری از ویژگی های جدید را در مرکز کنترل MIUI 13 به ارمغان آورده باشد، اما ویژگی هایی که اضافه شده اند را نباید نادیده گرفت زیرا هنوز هم افزوده های عالی و مفیدی هستند که باعث استفاده از سیستم بسیار ساده تر شود.

گوشی های شیائومی در اندونزی رسماً تابع هشدار اولیه زلزله را دریافت می کنند

مقاله قبلی

دستگاه آب سرد و گرم هوشمند MIJIA با نمایشگر هوشمند رونمایی شد

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *