خبر

MIUI ویژگی جدیدی به نام «دستیار دوربین جلو» دریافت می کند

0

شیائومی برای رفع مشکلات و معرفی ویژگی‌های جدید از طریق بیلدهای بتای هفتگی MIUI شناخته شده است. آخرین نسخه به تاریخ 21.10.28 یک ویژگی مفید به نام “دستیار دوربین جلو” را به همراه دارد.

طبق یک کانال تلگرامی متمرکز بر MIUI به نام MIUIes، شیائومی قابلیتی به نام «دستیار دوربین جلو» را در سیستم عامل موبایل خود اضافه کرده است. این ویژگی در حال حاضر در آخرین نسخه بتا هفتگی فعال است.

ویژگی جدید دو گزینه به نام‌های «دستیار دوربین جلو» و «زیباسازی تماس‌های ویدیویی» را ارائه می‌کند. هنگامی که فعال باشد، اولی روشنایی نمایشگر را افزایش می دهد تا در هنگام برقراری تماس ویدیویی در نور کم، نور را پر کند. از طرف دیگر، دومی فیلتر زیباسازی را در هنگام تماس اعمال می کند.

شیائومی به سادگی می‌توانست اولین گزینه را به جای «دستیار دوربین جلو»، «فیلم نور» نامیده باشد، که اتفاقاً نام این ویژگی نیز هست. به هر حال، هر دو گزینه در حال حاضر فقط روی تماس‌های ویدیویی WeChat در چین کار می‌کنند.

از آنجایی که شیائومی چند سال پیش انتشار بیلدهای بتای هفتگی MIUI Global را متوقف کرده است، تنها راه برای تجربه این ویژگی، نصب رام بتای هفتگی MIUI China پس از باز کردن قفل بوت لودر است.

در حال حاضر، مشخص نیست که این ویژگی چه زمانی در کانال پایدار در دسترس خواهد بود. حتی اگر وارد شود، مشخص نیست که آیا راه خود را به بازارهای بین المللی باز خواهد کرد یا خیر. امیدواریم که شیائومی با برنامه‌های تماس ویدیویی جهانی همکاری کند تا این ویژگی مفید را برای مشتریان بیشتری در سراسر جهان ارائه دهد.

Redmi Smart Band Pro با صفحه نمایش 1.47 اینچی Super AMOLED و بیش از 110 حالت تمرین معرفی شد

مقاله قبلی

شیائومی پد 5 با صفحه نمایش +11WQHD اینچی در بنگلادش عرضه شد

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *