خبر

Redmi 9 و Redmi Note 9 به به‌روزرسانی نسخه پیشرفته MIUI 12.5 دسترسی پیدا می‌کنند

0

MIUI 12.5 Enhanced Edition در حال حاضر جدیدترین نسخه سیستم عامل موبایل شیائومی است. این شرکت از ماه آگوست آن را برای دستگاه های واجد شرایط در سراسر جهان عرضه کرده است. آخرین گوشی هایی که آن را دریافت کرده اند Redmi 9 و Redmi Note 9 هستند.

شیائومی به‌روزرسانی MIUI 12.5 Enhanced Edition را برای Redmi 9 و Redmi Note 9 آغاز کرده است. نسخه جدید MIUI در حال حاضر فقط برای انواع «Global» این تلفن‌ها در دسترس است.

به روز رسانی جدید سیستم با شماره های ساخت منتشر می شود.

  • Redmi 9 (Global) – V12.5.3.0.RJCMIXM
  • Redmi Note 9 (Global) – V12.5.2.0.RJOMIXM

جدای از ایجاد تغییرات خاصی، آخرین به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای این دو گوشی هوشمند نیز سطح وصله امنیتی را تا اکتبر 2021 افزایش می‌دهد. همچنین، نسخه‌های نرم‌افزاری در فاز «بتای پایدار» هستند، به این معنی که به صورت دسته‌ای عرضه می‌شوند.

ما انتظار داریم که این به روز رسانی به نسخه های منطقه ای باقی مانده این دو گوشی در روزهای آینده برسد. برای کسانی که نمی دانند، Redmi 9 مورد بحث در اینجا به عنوان Redmi 9 Prime در هند شناخته می شود. در عین حال، Redmi Note 9 که در اینجا ذکر شد، Redmi 10X 4G در چین نامیده می شود.

از این رو، این دستگاه ها نیز به زودی به روز رسانی MIUI 12.5 Enhanced Edition را دریافت خواهند کرد.

شیائومی 11Lite 5G NE دارای قاب منحصر به فرد Kittie Yiyi است که می توانید به معنای واقعی کلمه آن را به دور مچ دست خود ببندید

مقاله قبلی

شیائومی بیش از 7 میلیون دستگاه تلویزیون هوشمند در هند فروخته است

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *