خبر

MIUI 13 با تغییرات زیادی همراه است، نسخه بتا آن در پایان سال منتشر می شود

0

یک مطلع معتبر نشان داد که MIUI 13 شیائومی به لطف چندین به روز رسانی UI “بسیار تغییر کرده است” و اولین نسخه بتا آن در پایان سالمنتشر می شود.

برای یک تاریخچه مختصر، MIUI 12 در آوریل سال گذشته منتشر شد و تغییرات قابل توجهی را در MIUI 11 به همراه داشت. اما ارتقاء های زیر، یعنی MIUI 12.5 و MIUI 12.5 Enhanced Edition، بیشتر از هر چیز بر بهینه سازی متمرکز بود، اگرچه هنوز MIUI بدون مشکل نیست.

هنوز هم نمی توان انکار کرد که MIUI از زمان MIUI 11 تا به حال تغییرات گسترده ای در سطح سیستم ایجاد کرده است. بنابراین، اگر این پست توسط ایستگاه چت دیجیتال که می گوید MIUI “UX جدید” را برای “بسیاری از رابط های سیستم” به ارمغان می آورد، به معنای مطلوب آن باشد، پس شاید MIUI 13 سرانجام با یک بازبینی تصویری که مدتها در انتظار آن بود، منشر شود.

به غیر از این، این مطلع فاش کرد که MIUI 13 همچنان اندروید 11 و اندروید 12 را به عنوان “لایه های پایینی” خود دارد. احتمالاً این بدان معناست که سیستم به طور کامل با اندروید 12 سازگار نشده است و هنوز در مرحله بهینه سازی است.

و سرانجام، انتظار می رود اولین نمونه های بتا MIUI 13 در پایان سال منتشر شود. این بیشتر بیانیه مدیر عامل شیائومی لی جون در ماه اوت را تایید می کند که تاریخ انتشار پایان سال را برای MIUI 13 تعیین کرده بود.

بر اساس این اطلاعات، می توان فرض کرد که MIUI پایدار فقط در سال آینده برای دستگاه های جهانی منتشر خواهد شد.

اطلاعات زیادی در مورد نسخه بعدی MIUI در دست نیست، اما قبلا تصاویری از این به روزرسانی ادعا شده بود. انتظار می رود که حداقل آیکون ها و ویدجت های جدید را به همراه داشته باشد. هنوز هیچ نشانه ای از تم بندی Material You که در One UI 4.0 و ColorOS 12 دیده می شود وجود ندارد.

گفته می شود که MIUI 13 تغییرات منحصر به فردی را در دستگاه های Redmi به ارمغان می آورد تا نرم افزار آن از MIUI وانیلی متمایز شود. پوکو قبلاً این راه را طی کرده است و اینکه ردمی راه او را دنبال می کند بسیار عالی است.

Redmi Smart TV X 2022 با صفحه نمایش 120 هرتزی

مقاله قبلی

شیائومی یک تلفن هوشمند با صفحه نمایش خمیده و لنز تله زوم ثبت کرده است

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *