خبر

Redmi Note 8 و Redmi Note 9 Pro 5G به روز رسانی MIUI 12.5 Enhanced Edition را در چین دریافت می کنند

0

ماه گذشته، شیائومی اعلام کرد که در ماه اکتبر عرضه به روز رسانی MIUI 12.5 Enhanced Edition برای سری Redmi Note را آغاز می کند. همانطور که وعده داده شده بود، این شرکت هفته گذشته برنامه به روزرسانی را زودتر از موعد مقرر آغاز کرده بود. امروزه دو دستگاه دیگر یعنی Redmi Note 8 و Redmi Note 9 Pro 5G به آخرین نسخه MIUI دسترسی پیدا می کنند.

شیائومی عرضه MIUI 12.5 Enhanced Edition را برای Redmi Note 8 و Redmi Note 9 Pro 5G در چین آغاز کرده است. به روز رسانی جدید سیستم برای این گوشی ها با شماره های ساخت زیر عرضه می شود.

  • Redmi Note 8 – V12.5.2.0.RCOCNXM
  • Redmi Note 9 Pro 5G – V12.5.4.0.RJSCNXM

Remi Note 8 در خارج از سرزمین اصلی چین با همین نام شناخته می شود. از سوی دیگر، Redmi Note 9 Pro 5G به عنوان Mi 10i 5G و Mi 10T Lite 5G در برخی از بازارها به فروش می رسد.

این نسخه های بین المللی تلفن های هوشمند ذکر شده در بالا نیز باید به روز رسانی MIUI 12.5 Enhanced Edition را دریافت کنند. اما ما نمی توانیم به طور دقیق بگوییم این تلفن ها چه زمانی به روز رسانی را دریافت می کنند.

به هر حال، هر زمان که آخرین MIUI به این دستگاه ها برسد ، به صورت دسته ای عرضه می شود. حتی در چین، این به روزرسانی در حال حاضر به صورت دسته جمعی در دسترس است.

به روز رسانی MIUI 12.5 برای Redmi Note 7 Pro در هند منتشر شد

مقاله قبلی

قفل درب هوشمند جدید شیائومی از قفل سه بعدی صورت پشتیبانی می کند

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *