خبر

Redmi Note 10 Pro و Pro Max در حال حاضر در رنگ جدید “Dark Nebula” در هند عرضه می شود

0

ردمی نوت 10 پرو و ردمی نوت 10 پرو مکس در ماه مارس در هند عرضه شدند. گوشی های هوشمند در سه رنگ عرضه شدند. اکنون ، پنج ماه پس از انتشار، آنها در حال حاضر در چهار رنگ در دسترس هستند.

به تازگی، Redmi Note 10S دارای یک رنگ جدید بنفش کیهانی در هند است. به دنبال آن، گران قیمت ترین ردمی نوت 10 پرو و ردمی نوت 10 پرو مکس در حال حاضر در رنگی مشابه هستند.

رنگبندی جدید سری Redmi Note 10 Pro در هند “سحابی تاریک” نام دارد. این گزینه رنگ، دارای رنگ براق مانند نوع رنگ “شوالیه تاریکی” است. برای آنهایی که نمی دانند، رنگهای آبی یخبندان و برنز Vintage دارای رنگ مات هستند.

Redmi Note 10 Pro و Redmi Note 10 Pro Max در نوع رنگ Dark Nebula در حال حاضر برای فروش در Mi.com قرار دارند. در حال حاضر، این رنگ در آمازون هند فهرست نشده است. شاید بعداً در دسترس قرار گیرد زیرا نسخه رنگ Cosmic Purple Redmi Note 10S را می توان از Mi.com و Amazon India خریداری کرد.

با این وجود، این تلفن های هوشمند در حال حاضر تنها در دو نوع ذخیره سازی عرضه می شوند. دلیلش این است که شیائومی بی سر و صدا نسخه اصلی 6 گیگابایت + 64 گیگابایت را متوقف کرد. علاوه بر این، نسخه 6 گیگابایت + 128 گیگابایت Redmi Note 10 Pro تاکنون دو افزایش قیمت داشته است.

 

شیائومی در Motorcomm، یک تراشه ساز اصلی ارتباطات برای خودروها سرمایه گذاری می کند

مقاله قبلی

رندر های منتشر شده از شیائومی 11T Pro / 11T طراحی و تنوع رنگ آن را نشان دهد

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *