خبر

Redmi 9 به روزرسانی MIUI 12.5 را در چین دریافت می کند

0

انتظار می رود شیائومی طی هفته های آینده از سری Redmi 10 رونمایی کند. پیش از آن، این شرکت شروع به به روزرسانی سری Redmi 9 به MIUI 12.5 کرده است. اولین مدل در خط تولید آخرین نسخه MIUI، وانیل Redmi 9 است.

همین ماه گذشته، شیائومی به روزرسانی اندروید 11 را برای Redmi 9 عرضه کند. در واقع، این به روزرسانی برای همه مدل های این گوشی عرشه نشده است. با وجود این، این شرکت در حال شروع به کار بروزرسانی MIUI 12.5 در چین است.

آخرین به روزرسانی سیستم Redmi 9 در چین با شماره ساخت V12.5.1.0.RJCCNXM عرضه می شود. این ساخت نرم افزار در حال حاضر با عنوان ‘Stable Beta’ برچسب گذاری شده است، به این معنی که بصورت دسته ای در حال منتشر شدن است.

به روزرسانی باید در روزهای آینده به همه کاربران در چین برسد. به همین ترتیب، سایر نسخه های منطقه ای این تلفن نیز به زودی به روزرسانی می شوند.

POCO M2 فروخته شده در هند Redmi 9 است. اما هنوز نسخه بروزرسانی اندروید 11 دریافت نکرده است. شاید بتواند از طریق یک به روزرسانی MIUI 12.5 و همچنین اندروید 11 را با هم دریافت کند.

همانطور که گفته شد، طبق گفته های مطلع، Redmi 9 باید واجد شرایط به روزرسانی MIUI 13 باشد. اما متاسفانه مشخص نیست که به اندروید 12 به روز خواهد شد یا خیر.

شیائومی لپ تاپ های RedmiBook را در تاریخ 3 آگوست در هند عرضه می کند

مقاله قبلی

شیائومی FlipBuds Pro اولین بار در جهان است که از فناوری Qualcomm Snapdragon Sound بهره می برد

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *