خبر

Redmi Note 5/5 Pro سرانجام بروزرسانی MIUI 12 را در چین دریافت می کند

0

Redmi Note 5 (Whyred) یکی از بهترین تلفن های هوشمند در زمان خود بود. این گوشی با نام های Redmi Note 5 Pro و Redmi Note 5 AI Dual Camera نیز شناخته می شود. نسخه جهانی دستگاه در اوایل ژانویه 2021 به روزرسانی MIUI 12 را دریافت کرد. با این حال، نسخه چینی فقط همین به روزرسانی را دریافت کرده است.

به دلایل ناشناخته، شیائومی به تازگی شروع به عرضه به روزرسانی MIUI 12 برای Redmi Note 5 در چین کرده است. به روزرسانی با شماره ساخت V12.0.3.0.PEICNXM منتشر می شود.

علی رغم انتشار در ژوئن 202 ، آخرین به روزرسانی سیستم Redmi Note 5 با وصله های امنیتی سپتامبر 2020 منتشر می شود. مهمتر از همه، این به روز رسانی در مرحله ‘Stabe Beta’ است.

به عبارت دیگر، به روزرسانی MIUI 12 برای نسخه چینی Redmi Note 5 بصورت دسته ای انجام می شود. این فقط برای تعداد معدودی از کاربران در دسترس است. با این وجود باید در روزهای آینده برای همه کاربران منتشر شود.

معمولاً به روزرسانیهای MIUI ابتدا برای مدلهای فروخته شده در چین عرضه می شود. از این رو، عجیب است که یاد بگیریم نسخه چینی Redmi Note 5/5 Pro آخرین نسخه به روزرسانی MIUI 12 است. جالب تر اینکه به روزرسانی پنج ماه پس از در دسترس بودن برای نسخه جهانی می رسد.

با این اوصاف، ما امیدواریم شیائومی با کمک “گروه پیشگامان MIUI” تازه تأسیس شده به موقع و بدون هیچ گونه خطایی شروع به عرضه به روز رسانی کند.

شیائومی بروزرسانی MIUI 12.5 را برای Mi 8 ،Mi 8 Explorer Edition ،Mi MIX 2S و Mi MIX 3 منتشر می کند

مقاله قبلی

شیائومی گروهی از متخصصین را برای رفع مشکلات پیش روی کاربران تأسیس کرد

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *