خبر

Redmi Note 9 Pro 5G به روزرسانی اندروید 11 را دریافت می کند، Mi 10i ممکن است گوشی بعدی باشد

0

شیائومی Redmi Note 9 Pro 5G را به عنوان یک گوشی هوشمند انحصاری در چین در اواخر نوامبر سال 2020 عرضه کرد. این گوشی با MIUI 12 مبتنی بر اندروید 10 آغاز به کار کرد. اکنون، چهار ماه پس از عرضه، این گوشی دریافت به روزرسانی مورد انتظار اندروید 11 را آغاز کرده است.

به روزرسانی اندروید 11 برای Redmi Note 9 Pro 5G با شماره ساخت V12.0.2.0.RJSCNXM عرضه می شود، که در حال حاضر در مرحله Stable Beta است.

به عبارت دیگر، این به روزرسانی فقط برای تعداد کمی از کاربران در دسترس است. با ایجاد محدودیت در عرضه، شیائومی می تواند از بروز هرگونه فاجعه جلوگیری کند. به هر حال، همه کاربران باید این به روزرسانی را در روزهای آینده دریافت کنند.

اگرچه Redmi Note 9 Pro 5G فقط در چین موجود است، اما این گوشی با نام های مختلف با برخی تغییرات در مناطق خاص به فروش می رسد. در هند، همین تلفن هوشمند با نام Mi 10i بدون NFC موجود می باشد. در حالی که، در اروپا، این دستگاه با دوربین اصلی 64MP (به جای 108MP) Mi 10T Lite نامیده می شود.

هر سه گوشی دارای یک MIUI تقریباً یکسان با برخی تغییرات جزئی می باشند. Mi 10T Lite اولین گوشی بود که به روزرسانی اندروید 11 را در ماه فوریه دریافت کرد. اکنون، این به روزرسانی برای Redmi Note 9 Pro 5G نیز در دسترس است.

از این رو، Mi 10i فروخته شده در هند باید بعدی باشد که به روزرسانی اندروید 11 را دریافت می کند. گفته می شود، هر سه دستگاه مذکور همچنین واجد شرایط به روزرسانی MIUI 12.5 هستند.

شیائومی روتر Wi-Fi Gaming Tri-Band Mi AX9000 را با WiFi 6 عرضه کرد

مقاله قبلی

شیائومی Mi 10 Ultra اولین دستگاهی است که بروزرسانی پایدار از MIUI 12.5 دریافت می کند

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *