خبر

منبع تغذیه فضای باز Xiaomi MIJIA 1000 عرضه شد

0

شیائومی MIJIA Outdoor Power Supply 1000 را در چین عرضه کرده است. گجت برقی جدید تا ۲۴۰۰ وات خروجی ارائه می دهد و نسخه ارزان تری از MIJIA Outdoor Power Supply 1000 Pro است که در ماه سپتامبر عرضه شد. هر دو مدل دارای نرخ ۱ کیلووات ساعت و طراحی کمی مشابه هستند.

منبع تغذیه MIJIA Outdoor 1000 شکل مربعی دارد و ظاهری نسبتاً منظم دارد. باتری آن ۲۸۰۵۰۰ میلی آمپر ساعت است که کمی بزرگتر از نسخه پرو است. محلول برقی فشرده شیائومی MIJIA قادر است یک ماهیتابه برقی ۱ کیلوواتی را تا یک ساعت تغذیه کند. این باتری دارای گواهینامه UL است و می تواند تا ۸۰۰ چرخه با حداقل کاهش کارایی مورد استفاده قرار گیرد.
تا ۸۰ درصد از قدرت گجت حتی پس از ۸۰۰ چرخه شارژ حفظ می شود و عمر طولانی تری به دستگاه می دهد. حفاظت ایمنی نیز در گجت توسط ۲۱ سنسور دمای داخلی پوشش داده شده است.


منبع تغذیه فضای باز MIJIA 1000 قدرت پایدار ۲۲۰ ولت / ۱۶۰ وات را تولید می کند و با استفاده از فناوری درایو Shengwei می تواند به ۲۴۰ وات برسد. با قدرت بیشتر، نیروگاه قابل حمل می تواند سشوار برقی، کتری و سایر دستگاه های پر انرژی را تامین کند. رابط های زیادی در منبع تغذیه ۱۰۰۰ فضای باز MIJIA برای پشتیبانی از شارژ همزمان ۱۳ دستگاه وجود دارد. می توان از آن به عنوان یک سیستم پشتیبان خانگی مطمئن با قابلیت ذخیره انرژی قوی استفاده کرد.

منبع تغذیه فضای باز MIJIA 1000 توسط برنامه MIJIA پشتیبانی می شود که از طریق آن می توانید باز شدن، بسته شدن و شارژرسانی هر رابط را کنترل کنید. همچنین می توانید میزان مصرف برق دستگاه را مشاهده کنید. منبع تغذیه قابل حمل MIJIA را می توان با پنل خورشیدی MIJIA 100 وات شارژ کرد و به سرعت پر می شود.


منبع تغذیه فضای باز MIJIA 1000 دارای قیمت ۶۲۷ دلار است. قیمت این مدل بسیار کمتر از قیمت مدل Pro است.

تخت هوشمند برقی پرو مکس ۸H Milan با پشتیبانی از برنامه/کنترل صوتی عرضه شد

مقاله قبلی

مبدل مکعب روبیک شیائومی پرو با چندین خروجی و شارژ سریع ۳۳ واتی در چین عرضه شد

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *