خبر

4 گوشی هوشمند شیائومی اندروید 12 کاستوم را دریافت کردند

0

اندروید پارانوئید یکی از کاستوم رام های محبوب مبتنی بر اندروید است. هر نسخه جدید نرم افزار دارای یک نام منحصر به فرد است. آخرین نسخه مبتنی بر اندروید 12 Sapphire نام دارد. این نسخه جدید کاستوم رام اکنون پشتیبانی از برخی از گوشی های هوشمند معروف شیائومی از جمله POCO F1 را اضافه کرده است.

به گفته توسعه دهندگان XDA، کاستوم رام پارانوئید اندروید سافایر مبتنی بر اندروید 12 اکنون به طور رسمی از گوشی های شیائومی زیر پشتیبانی می کند.

  • POCO F1
  • شیائومی می 8
  • شیائومی می میکس 2 اس
  • Redmi Note 7 Pro

تمامی گوشی های ذکر شده در زمان عرضه بسیار محبوب بودند. زیرا هر یک از آنها بیشتر برای برچسب قیمت درخواستی خود پیشنهاد دادند. مهمتر از همه، مانند هر دستگاه شیائومی، آنها هنوز هم در جامعه رام سفارشی شناخته شده هستند.

از این رو، تعجب آور نیست که بدانیم آنها اکنون به طور رسمی توسط تیم اندروید پارانوئید برای انتشار Saphhire مبتنی بر Android 12 پشتیبانی می شوند. در حال حاضر، هر چهار گوشی هوشمند دارای یک ساخت آلفا هستند. ما در آینده نزدیک انتظار ساخت‌های بیشتری را داریم.

POCO F1، Mi 8 و Mi MIX 2S در ابتدا با رابط کاربری MIUI 9 مبتنی بر Android Oreo عرضه شدند. در حال حاضر، این سه نسخه MIUI 12 مبتنی بر اندروید 10 را اجرا می کند. این بدان معناست که آنها سه به روز رسانی MIUI و 2 به روز رسانی اندروید را در طول سال ها دریافت کرده اند. به عبارت دیگر، پشتیبانی نرم افزاری رسمی آنها از شیائومی تقریباً به پایان رسیده است. آنها اکنون ممکن است فقط در صورت وجود به روز رسانی امنیتی لازم را دریافت کنند.

از سوی دیگر، Redmi Note 7 Pro با رابط کاربری MIUI 10 مبتنی بر اندروید 9 عرضه شد. متأسفانه، تنها به یک به‌روزرسانی اندروید و دو به‌روزرسانی MIUI دسترسی دارد زیرا در حال حاضر MIUI 12.5 مبتنی بر اندروید 10 را اجرا می‌کند.

بنابراین تنها راه تجربه اندروید 12 یا حتی اندروید 11 در این گوشی ها از طریق کاستوم رام ها می باشد.

شیائومی Redmi 10A حسگر اثر انگشت، با دوربین دوگانه را ارائه می دهد

مقاله قبلی

قیمت Redmi Note 11S، Redmi Smart Band Pro هند قبل از عرضه به بیرون درز کرد

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *