خبر

شیائومی Redmi 10A حسگر اثر انگشت، با دوربین دوگانه را ارائه می دهد

0

هفته گذشته، ما شروع به شنیدن در مورد Redmi 10A کردیم، گوشی ای که باید تقریبا یک سال پیش عرضه می شد. ظاهر جدید دستگاه جزئیات بیشتری را در مورد آن فاش می کند. بیایید بررسی کنیم که چه چیزی ارائه می دهد.

Redmi 10A آینده توسط شیائومی در پایگاه داده گواهی FCC SAR مشاهده شده است. با توجه به لیست، این گوشی یک نسخه بهینه سازی شده از Redmi 9A خواهد بود.

در لیست به وضوح اشاره شده است که Redmi 10A (220233L2G) یک گونه از Redmi 9A (M2006C3LG) است. حتی تفاوت های بین آنها را توصیف می کند.

مدل جدید به جای یک دوربین ۱۳ مگاپیکسلی، دارای تنظیمات دوربین دوگانه ۱۳ مگاپیکسلی + ۲ مگاپیکسلی خواهد بود. علاوه بر این، این گوشی دارای حسگر اثر انگشت است که در گوشی قدیمی‌تر یافت نمی‌شود.

در نهایت، جدیدترین گوشی هوشمند در نسخه های جدید رم ۴ گیگابایتی و حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی/۱۲۸ گیگابایتی، علاوه بر نسخه های رم ۳ گیگابایتی و حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی وارد بازار خواهد شد. تنظیمات حافظه واقعی به شرح زیر است – ۲ گیگابایت + ۳۲ گیگابایت، ۳ گیگابایت + ۳۲ گیگابایت، ۳ گیگابایت + ۶۴ گیگابایت، ۴ گیگابایت + ۶۴ گیگابایت، و ۴ گیگابایت + ۱۲۸ گیگابایت.

طبق فهرست اخیر Geekbench، ما قبلاً می دانیم که Redmi 10A از همان چیپست MediaTek Helio G25 قدرت می گیرد. بنابراین، به طور خلاصه، جانشین Redmi 9A فقط ارتقاهایی مانند سنسور ثانویه ۲ مگاپیکسلی (احتمالاً عمق)، حسگر اثر انگشت و انواع بیشتر رم/ذخیره‌سازی را به همراه خواهد داشت.

با توجه به چهار کاراکتر اول شماره مدل، که سال و ماه را نشان می‌دهند، Redmi 10A احتمالاً در ماه فوریه رسمی خواهد شد. این گوشی هوشمند حداقل در سه نوع منطقه ای – ۲۲۰۲۳۳L2C (چین)، ۲۲۰۲۳۳L2G (جهانی) و ۲۲۰۲۳۳L2I (هند) عرضه خواهد شد.

نظر: Redmi Note 11S یک خرید بهتر از Redmi Note 11 Pro است

مقاله قبلی

۴ گوشی هوشمند شیائومی اندروید ۱۲ کاستوم را دریافت کردند

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *