خبر

شیائومی ۱۲، ۱۲ ایکس، ۱۲ پرو، تاریخ عرضه تایید شد

0

چندین گزارش ادعا کرده اند که شیائومی گوشی های پرچمدار سری ۱۲ را تا پایان ماه جاری در چین معرفی خواهد کرد. برخی از افشاگری‌ها حتی ادعا می‌کنند که سری Xiaomi 12 در ۲۸ دسامبر عرضه می‌شود. امروز، این شرکت برای تایید این خبر منتشر کرد که واقعاً رویدادی را در تاریخ ذکر شده برای معرفی سری Xiaomi 12 برگزار خواهد کرد.

 

 

پوستری منتشر شده توسط این برند، دونده سرعتی چینی سو بینگتیان را نشان می‌دهد که از سری ۱۲ شیائومی حمایت می‌کند. در حالی که پوستر تعداد دستگاه‌هایی که در ۲۸ دسامبر معرفی می‌شوند را تأیید نمی‌کند، مدیران شیائومی به این نکته اشاره می‌کنند که این شرکت حداقل سه مدل شیائومی ۱۲ را معرفی خواهد کرد.

همانطور که در تصاویر به اشتراک گذاشته شده مشاهده می شود، لی جون، بنیانگذار شیائومی، وانگ تنگ توماس، مدیر کل شیائومی، و لو ویبینگ، رئیس گروه شیائومی، از گوشی های هوشمند شیائومی ۱۲، شیائومی ۱۲ ایکس و شیائومی ۱۲ پرو برای نوشتن پست استفاده کرده اند.

انتظار می‌رود گوشی‌های شیائومی با ۲۲۰۱۱۲۳C، ۲۱۱۲۱۲۳AC و ۲۲۰۱۱۲۲C و شماره مدل‌های آن در بازار چین با نام‌های Xiaomi 12، Xiaomi 12X و Xiaomi 12 Pro عرضه شوند. هر سه گوشی توسط سایت های گواهی ۳C و TENAA چین تایید شده اند. انتظار می رود ۱۲ و ۱۲X از شارژ سریع ۶۷ واتی پشتیبانی کنند، در حالی که نوع Pro ممکن است شارژ سریع ۱۲۰ واتی را ارائه دهد.

شیائومی ۱۲ و ۱۲ پرو احتمالاً دارای اسنپدراگون ۸ نسل ۱ هستند، در حالی که این شرکت ممکن است به اسنپدراگون ۸۷۰ روی ۱۲X بسنده کرده باشد. تا آنجا که به Xiaomi 12 Ultra مجهز به اسنپدراگون ۸ نسل ۱ مربوط می شود، ممکن است در سه ماهه اول ۲۰۲۲ به طور رسمی عرضه شود. سری ۱۲ شیائومی با اندروید ۱۲ و MIUI 13 از پیش نصب می شود.

POCO F3 GT، Mi Note 10/10 Pro به‌روزرسانی MIUI 12.5 Enhanced Edition را دریافت می‌کنند

مقاله قبلی

Redmi Note 11 4G گواهینامه های متعددی را قبل از عرضه جهانی دریافت می کند

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *