خبر

فروش جهانی سری Redmi Note از ۲۴۰ میلیون دستگاه فراتر رفته است

0

در نوامبر سال گذشته، شیائومی با اشتیاق اعلام کرده بود که بیش از ۱۴۰ میلیون دستگاه از سری Redmi Note را در سراسر جهان فروخته است. سری نوت برای اولین بار در سال ۲۰۱۴ معرفی شد به این معنی که فروش ۱۴۰ میلیون دستگاه ۶ سال طول کشید. اگر فکر می کنید عالی است، دوباره فکر کنید. غول فناوری چین اکنون اعلام کرده است که فروش گوشی های هوشمند سری ردمی نوت از ۲۴۰ میلیون دستگاه فراتر رفته است.

این موضوع وسط Lu Weibing، مدیر کل Redmi در جریان عرضه جدیدترین سری Note – سری Redmi Note 11 افشا شد. این شرکت برای اولین بار در یک سال از دو سری نوت رونمایی می کند. این برند فاش کرد که این یک اتفاق سالانه خواهد بود.

بر اساس آخرین آمار، این شرکت تا یک سال ۱۰۰ میلیون دستگاه از گوشی های هوشمند سری ردمی نوت را فروخته است. تنها در ماه می سال جاری، شیائومی اعلام کرد که فروش جهانی سری ردمی نوت از ۲۰۰ میلیون دستگاه فراتر رفته است. بنابراین، این بدان معناست که تقریباً ۴۰ میلیون دستگاه در ۵ ماه فروخته شده است، به طور متوسط ​​۸ میلیون دستگاه در ماه.

برای شرکتی که به طور متوسط ​​سالانه ۲۳.۳ میلیون دستگاه می فروشد، جهش عظیم در فروش نشان دهنده رشد رو به رشد سری Redmi Note است. رقم فروش ممکن است مسئول تصمیم گیری برای افزایش تعداد سری های Note که هر سال عرضه می شوند از یک به دو باشد.

شیائومی از نظر طراحی و سخت افزار سری نوت به پیشرفت خود ادامه داده است. آخرین سری نوت ۱۱ شامل تغییر به نمایشگرهای OLED برای نوت ۱۱ پرو و ​​نوت ۱۱ پرو + بود در حالی که هنوز با قیمت حدود ۲۵۰ دلار به فروش می رسد. ما انتظار داریم که سری جدید نوت ۱۱ در مدت کوتاهی رقم فروش را افزایش دهد.

مشخصات مورد انتظار سری شیائمی ۱۲Lite

مقاله قبلی

شیائومی یک شارژر جدید ۱۲۰ واتی GaN را با قیمت ۲۹۹ یوان (۴۷ دلار) روانه بازار کرد

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.