خبر

یخچال و فریزر شیائومی Mijia Cross-Door Exclusive Edition 550L با قیمت ۵۴۹۹ یوان (۸۵۵ دلار) معرفی شد

0

شیائومی امروز رسما نسخه جدید یخچال و فریزر Mijia یخچال چهار درب منحصر به فرد خود را در کشور خود عرضه کرد. در حال حاضر برای خرید در چین با قیمت ۵۴۹۹ یوان در دسترس است که تقریباً معادل ۸۵۵ دلار است.

این شرکت می گوید که یخچال و فریزر Mijia Cross-Door Exclusive Edition 550L اولین یخچال و فریزر درجه یک این برند است. عمق آن ۶۹۰ میلی متر، عرض ۹۱۰ میلی متر و ارتفاع ۱۹۰۲ میلی متر است و دارای یک درب زاویه باز ۹۰ درجه است.

دارای ۱۲۰ میلیون گروه یون مثبت و منفی با انرژی بالا برای عقیم سازی فعال است و دارای بافت بلوری یخ خشن هنری است. دارای هفت پارتیشن مستقل برای ذخیره سازی و یک بشقاب پخت و پز خنک کننده با سرعت بالا می باشد.

یک قسمت ذخیره میوه و سبزی با سیستم تازه نگه داشتن آنها، حذف اتیلن و حذف ویروسها با راندمان و تصفیه بالا وجود دارد تا از تازه بودن غذا مانند قبل اطمینان حاصل شود. میزان عقیم سازی ویروس در ۳۰ دقیقه ۹۹.۹۹ درصد، میزان حذف اتیلن ۸۶.۰ درصد، و سرعت تجزیه بو ۹۲.۱ درصد است.

این محصول از پنل پشتی فلزی با مجرای هوای سرد استفاده می کند که با ۳۶۰ درجه اطراف باد مطابقت دارد تا از دمیدن مستقیم مواد و خشک شدن هوا جلوگیری شود. منطقه بهداشتی از مواد آب بندی ضد باکتریایی استفاده می کند تا از غیرفعال شدن اجزای تحت تأثیر نور و گرما جلوگیری کرده و از رطوبت و رنگ آمیزی آسپتیک محافظت کند.

یخچال و فریزر Mijia Cross-Door Exclusive Edition از قفل دمای متغیر با عرض وسیع از ۵ درجه سانتیگراد تا -۲۰ درجه سانتیگراد با تنظیم دمای وسیع پشتیبانی می کند، ۲۶ سطح دما را می توان برای نیازهای مواد مختلف انتخاب کرد.

شیائومی فاش کرده است که از راندمان انرژی سطح اول پشتیبانی می کند و مصرف انرژی جامع برآورد شده ۰.۷۹ کیلووات ساعت در روز است و بی سر و صدا با سرعت ۳۷ دسی بل کار می کند. همچنین از پشتیبانی دستیار صوتی XiaoAI، ارتقاء آنلاین OTA و بسیاری ویژگی های دیگر پشتیبانی می کند. همانطور که اشاره شد، این محصول در حال حاضر در چین به قیمت ۵۴۹۹ یوان (۸۵۵ دلار آمریکا) به فروش می رسد.

پاور بانک شیائومی Pocket Edition Pro با پشتیبانی از شارژ سریع ۳۳ واتی در چین عرضه شد

مقاله قبلی

شیائومی MIJIA Robot Vacuum Mop Pro را با قیمت ۲۴۹۹ یوان (۳۹۰ دلار) عرضه کرد

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *