خبر

Redmi K20 آخرین تلفن سری K است که به MIUI 12.5 به روز می شود

0

Redmi K20 به عنوان مقرون به صرفه ترین تلفن هوشمند شیائومی با دوربین پاپ آپ معرفی شد. بیش از دو سال از انتشار آن می گذرد. این دستگاه حتی دو MIUI و همچنین دو به روزرسانی اندروید در این مدت دریافت کرده است. در حال حاضر، شیائومی سرانجام اقدام به انتشار بروزرسانی MIUI 12.5 برای این گوشی کرده است.

شیائومی از اوایل سال جاری به روزرسانی MIUI 12.5 را برای تلفن های هوشمند واجد شرایط در سراسر جهان منتشر کرده است. این شرکت تقریباً عرضه به روزرسانی ها را در چین به پایان رسانده است زیرا اکنون MIUI 12.5 Enhanced Edition را عرضه کرده است.

اما به نظر می رسد که Redmi K20 یکی از معدود دستگاه هایی بود و تنها گوشی سری K بود که کنار گذاشته شد. بنابراین، در حال حاضر به روز رسانی MIUI 12.5 را دریافت می کند. آخرین به روزرسانی سیستم برای این تلفن در حال حاضر در چین با شماره ساخت V12.5.1.0.RFJCNXM در حال عرضه است.

مانند دیگر به روز رسانی های نرم افزاری OTA، به روز رسانی MIUI 12.5 برای Redmi K20 نیز به صورت دسته ای منتشر می شود. بنابراین، در حال حاضر فقط برای بعضی از کاربران در دسترس است.

به هر حال، همه کاربران در چین و سایر منطقه های جهانی باید در روزهای آینده این به روزرسانی را دریافت کنند. در اکثر بازارهای بین المللی، Redmi K20 با نام Mi 9T شناخته می شود. بنابراین، همان به روز رسانی سیستم نیز به آن دستگاه راه پیدا می کند.

با این اوصاف، Redmi K20 همچنین ممکن است MIUI 12.5 Enhanced Edition و MIUI 13 را دریافت کند، که باید آخرین به روز رسانی نرم افزاری اصلی آن باشد.

جزئیات بیشتر در مورد شیائومی Evergreen و Evergo منتشر شد

مقاله قبلی

شیائومی در حال کار بر روی گوشی با پشت فتوکرومیک یا الکتروکرومیک است

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *