خبر

Redmi Note 8 به روزرسانی MIUI 12.5 را بر اساس اندروید 11 دریافت می کند

0

ردمی نوت 8 احتمالاً بهترین گوشی هوشمند در نوع خود بود که به بازار آمد. این گوشی یکی از پرفروش ترین ها در طول عمر خود بود. این گوشی در حال حاضر دریافت به روز رسانی MIUI 12.5 را آغاز کرده است.

شیائومی در حال عرضه به روز رسانی MIUI 12.5 برای Redmi Note 8 است. این به روز رسانی در حال حاضر در چین با شماره ساخت V12.5.1.0.RCOCNXM منتشر  می شود. ساخت نرم افزار در مرحله “بتا پایدار” است. این بدان معناست که به صورت دسته ای منتشر می شود و در حال حاضر فقط برای تعداد کمی از کاربران در دسترس است. با این حال، باید در روزهای آینده برای همه کاربران چین منتشر شود.

از سوی دیگر، شیائومی هنوز اندروید 11 را برای تمام نسخه های بین المللی Redmi Note 8 عرضه نکرده است. دقیق تر، نسخه هندی هنوز اندروید 10 را اجرا می کند و آخرین به روزرسانی سیستم خود را در اواخر ژانویه دریافت کرد. به نظر می رسد این نسخه MIUI 12.5 و Android 11 را با هم دریافت می کند.

در حال حاضر تنها نسخه اروپا Redmi Note 8 به غیر از نسخه چینی دارای اندروید 11 است. بنابراین، سایر مدل های بین المللی نیز احتمالاً یک به روزرسانی ترکیبی برای MIUI 12.5 و اندروید 11 دریافت خواهند کرد.

متأسفانه، ما نمی توانیم بگوییم چه زمانی شیائومی به روز رسانی نرم افزار جدید Redmi Note 8 را در مناطق دیگر عرضه می کند. تنها چیزی که می توانیم بگوییم این است که به روزرسانی می تواند در عرض چند روز یا شاید هفته ها دیگر شروع به کار کند.

عرضه تلویزیون شیائومی Mi TV 5X در هند در تاریخ 26 آگوست

مقاله قبلی

احتمال عرضه شیائومی Mi Band 6 NFC در بازارهای اروپایی

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *