خبر

IDC شیائومی را دومین تولید کننده بزرگ جهان می داند

0

یکی از نکات مهم ماه جولای این بود که شیائومی در حال حاضر دومین تولید کننده بزرگ گوشی های هوشمند از نظر سهم بازار در جهان است. به دنبال انتشار گزارشی از Canalys Research، سازنده چینی از اپل پیشی گرفت. در حال حاضر، یک شرکت تحلیلگر دیگر، IDC، نیز گزارش خود را منتشر کرده است و رتبه بندی شیائومی را تأیید می کند، البته با ارقام مختلف.

گزارش ID پنج شرکت برتر تلفن های هوشمند در جهان را برای سه ماهه دوم سال 2021 فهرست کرده و آنها را بر اساس حجم محموله ها، سهم بازار و رشد سالانه رتبه بندی می کند.

در بالای لیست سامسونگ با حجم حمل 59 میلیون دستگاه قرار دارد، 4 میلیون بیشتر از میزان فروش در سه ماهه مشابه در سال 2020. با این حال، در حالی که تعداد بیشتری از این دستگاه ها را به فروش رسانده است، سهم بازار آن از 19.5 to به 18.8 کاهش یافته است.

شیائومی با 53.1 میلیون دستگاه فروش و 16.9 درصد سهم بازار در رتبه دوم قرار دارد. این یک جهش بزرگ از 28.5 میلیون دستگاه حمل و از سهم بازار 10.3 درصد است. IDC می گوید این شرکت رشد 86.6 درصدی را ثبت کرده است.

اپل با 44.2 میلیون دستگاه و 14.1 درصد سهم بازار سومین شرکت بزرگ تلفن های هوشمند است. شرکت مستقر در کوپرتینو میزان حمل و نقل و سهم بازار خود را به ترتیب به 37.6 میلیون واحد و 13.6 درصد افزایش داده است.

OPPO و شرکت Vivo با 32.8 و 31.6 میلیون دستگاه به ترتیب چهارم و پنجم هستند. اولی 10.5 درصد سهم بازار دارد و رشد 33.7 درصدی را ثبت کرده است. سهم بازار Vivo به 10.1 درصد رسیده است و رشد 33.7 درصدی را ثبت کرده است.

IDC می افزاید که آمار بالا نشان دهنده شرکت مادر فعلی برای همه مارک هایی است که به عنوان یک شرکت تابعه فعالیت می کنند، بنابراین آمارهای شیائومی شامل محموله های Redmi و POCO است.

شیائومی Mi HyperSonic Power Bank را با فناوری شارژ سریع 50 وات در هند عرضه کرد

مقاله قبلی

شیائومی تایید کرد که Mi MIX 4 با MIUI 12.5 عرضه شود

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *