خبر

MI Scooter 3 جدیدترین نسخه اسکوتر برقی شیائومی

1

شیائومی Mi Scooter 3 جدید را بی سر و صدا عرضه کرد. Mi Scooter 3 محصول جدیدی است که از شش ماه گذشته در اخبار بود. اسکوتر توانایی پیوند با برنامه Xiaomi Home را دارد. کاربر می تواند بر روی تمام ویژگی های آن در برنامه کنترل داشته باشد.

نکته جدید در مورد اسکوتر این است که در مقایسه با مدل قبلی خود با افزایش قدرت همراه است. با این قدرت اسکوتر توانایی صعود از شیب 16 درجه را دارد.

ویژگی های Mi Scooter 3

اسکوتر جدید شیائومی هنوز توسط کمپانی ارائه نشده است، اما فکر می کنیم خیلی زود ممکن است اولین نگاه به اسکوتر را داشته باشیم. اما از برنامه خانگی Xiaomi MI قابل دسترسی است. در این برنامه می توانیم ویژگی هایی اسکوتر را ببینیم.

Mi Scooter 3 با سه موتور 600 وات وارد بازار خواهد شد که سرعت آن تا 25 کیلومتر بر ساعت می رسد.

اکنون شرکت برای کارکردن اسکوتر با مدت زمان طولانی Mi Scooter 3 را با باتری 7،650 میلی آمپر ساعت ساخته است. با استفاده از این باتری اکنون اسکوتر مخصوص قادر است حدود 30 کیلومتر مسافت را طی کند.

در اسکوتر دارای “حالت خواب”می باشد. با استفاده از این حالت، کاربران می توانند باتری را ذخیره کنند، هنگامی که باتری کمتر از 30٪ باشد، اسکوتر به طور خودکار آن را روشن می کند.

اسکوتر با چرخ های 8.5 اینچی وارد بازار خواهد شد. چرخ هایی که اکنون می توانیم ببینیم با ترمزهای دیسکی بزرگتر در عقب همراه با سیستم ترمز E-ABS در جلو عرضه می شوند.

Mi Scooter 3 را در طراحی جدید و رنگ آبی جدید و سیستم تاشو جدید عرضه می شود.

هیچ اطلاعاتی از قیمت MI Scooter 3 شیائومی جدید وجود ندارد اما این محصول خیلی زود به فروش می رسد. ما انتظار داریم شیائومی اسکوتر را در مراسم رونمایی عرضه کند. قیمتی که انتظار داریم 399 یورو، یعنی 470 دلار است.

 

صفحه شیائومی Mi MIX 4 خبر از دوربین زیر نمایشگر می دهد

مقاله قبلی

هدفون جدید Haylou Moripods TWS BT V5.2 عرضه شد

مقاله بعدی

1 اظهار نظر

  1. من باید بگویم، اسکوتر برقی شیائومی یک وسیله عالی برای حمل و نقل شهری است. با استفاده از این اسکوتر، شما می‌توانید به راحتی و سریعاً به مقصدتان برسید. باتری پایدار و قابل شارژ آن باعث می‌شود که شما بتوانید برای مسافت‌های بلندتر از مترو استفاده کنید. همچنین، طراحی مدرن و سبک این اسکوتر باعث می‌شود که شما با افتخار از آن استفاده کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *