خبر

Redmi Note 9 Pro Max سرانجام به روزرسانی اندروید 11 را در هند دریافت کرد

0

Redmi Note 9 Pro Max در اوایل سال 2020 به عنوان اولین مدل Redmi Note Pro Max به بازار عرضه شد. این گوشی با سیستم عامل Android 10 با MIUI 11 عرضه شد. این دستگاه سال گذشته به MIUI 12 به روز شد. اکنون، سرانجام یک سال پس از انتشار، دریافت به روزرسانی اندروید 11 را آغاز کرده است.

Redmi Note 9 Pro Max فقط در هند به فروش می رسد. از این رو، تنها یک MIUI منطقه ای برای این تلفن هوشمند ساخته شده است. به روزرسانی Android 11 دستگاه با شماره ساخت V12.0.1.0.RJXINXM عرضه می شود.

ساخت نرم افزار فوق الذکر برچسب “Stable Beta” در حال حاضر دارد. این بدان معنی است که به روزرسانی به صورت دسته ای انجام می شود. به عبارت ساده تر، در حال حاضر فقط برای تعداد معدودی از کاربران در دسترس است. اما باید در روزهای آینده به دست همه کاربران برسد.

از هم اکنون، Redmi Note 9 Pro Max تنها یک MIUI و همچنین به روزرسانی اندروید دریافت کرده است. معمولاً گوشی های سری Redmi Note دو به روزرسانی اندروید و سه به روزرسانی MIUI دریافت می کنند. از این رو می توان انتظار داشت که شیائومی در آینده هم MIUI 13 و هم اندروید 12 را برای این گوشی عرضه کند.

قبل از آن، این تلفن هوشمند باید به روزرسانی MIUI 12.5 را دریافت کند که در حال حاضر در سراسر جهان برای گوشی های معتبر Mi ،Redmi و POCO عرضه می شود.

مدل های مختلف Redmi 9 به روزرسانی اندروید 11 را دریافت می کنند

مقاله قبلی

طراحی های لغو شده شیائومی Mi 11

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *