خبر

Redmi Note 9 سرانجام به روزرسانی اندروید 11 را دریافت می کند

0

Redmi Note 9 ماه ها پس از عرضه Redmi Note 9 Pro ،Redmi Note 9 Pro Max و Redmi Note 9S به بازار عرضه شد. علی رغم آن، با MIUI 11 بر اساس اندروید 10 آغاز به کار کرد. اکنون، تقریباً یک سال پس از رونمایی، دستگاه سرانجام به روزرسانی اندروید 11 را دریافت می کند.

ردمی نوت 9 برای بازارهای بین المللی با نام Redmi 10X 4G در چین شناخته می شود. معمولاً، ابتدا نسخه چینی به روزرسانی می شود سپس برای مدل های مناطق دیگر عرضه خواهد شد.

از این رو، Redmi 10X 4G اولین نفری بود که سال گذشته MIUI 12 را دریافت کرد. جای تعجب نیست که این اولین بار بود که اندروید 11 را در اوایل سال جاری دریافت کرد. چهار ماه بعد، شیائومی سرانجام شروع به عرضه همان بروزرسانی نسخه داخلی این گوشی با نام Redmi Note 9 کرد.

در حال حاضر، به روزرسانی Android 11 برای Redmi Note 9 فقط برای نسخه های گلوبال و روسیه در دسترس است. به روزرسانی به ترتیب دارای شماره های ساخت V12.0.1.0.RJOMIXM و V12.0.1.0.RJORUXM است.

ساخت نرم افزارهای ذکر شده در مرحله ‘Stable Beta’ است. این بدان معنی است که آنها فقط برای تعداد محدودی از کاربران به عنوان بخشی از عرضه دسته ای در دسترس هستند.

به هر حال، به روزرسانی باید در روزهای آینده به همه واحدهای این انواع و همچنین سایر گزینه های منطقه ای (EEA، ترکیه، هند، تایوان، اندونزی) راه پیدا کند.

شیائومی Mi 10T Lite و Redmi K30 4G به روزرسانی MIUI 12.5 را دریافت می کنند

مقاله قبلی

شیائومی رسماً از برند استودیوی فیلم سازی خود با نام Xiaomi رونمایی کرد

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *