خبر

Realme Narzo 20A به Realme UI 2.0 به روزرسانی می شود

0

19 ژوئن 2021، Realme Realme UI 2.0 مبتنی بر Android 11 را معرفی کرد. این شرکت در تلاش است تلفن های هوشمند را به جدیدترین نرم افزار به روز کند. اما متأسفانه، این شرکت فقط تعداد کمی از تلفن های هوشمند را به روز کرده است. اما اکثر تلفن های هوشمند نسخه بتا را دریافت می کنند. اکنون گوشی  Realme Narzo 20A نسخه بتا این به روزرسانی را دریافت می کند.

طبق گفته مقامات، این گوشی هوشمند قرار بود به روزرسانی Early Access را در سه ماه دوم 2021 دریافت کند. بنابراین، اکنون کاربران گوشی های هوشمند می توانند برای نرم افزار نسخه بتا برای تلفن های هوشمند خود ثبت نام کنند.

اگر شما صاحب گوشی Realme Narzo 20A هستید، باید مطمئن شوید که تلفن هوشمند شما با این دو سیستم عامل اجرا می شود – RM2050EX_11.A.29 و RM2050EX_11.A.31. فقط تلفن های هوشمند دارای این سیستم عامل می توانند در نسخه بتا Realme UI 2.0 ثبت نام کنند. مهلت ثبت نام وجود ندارد. همچنین، چندین گروه برای نصب آخرین به روزرسانی نرم افزار وجود دارد.

برای نصب به روزرسانی در تلفن هوشمند، باید به قسمت تنظیمات> به روزرسانی نرم افزار> نماد Gear> نسخه Trail> اکنون درخواست کنید و دستورالعمل های ارائه شده را دنبال کنید.

متقاضیان انتخاب شده باید نسخه بتا Android 11 را از طریق OTA دریافت کنند. همچنین، در هفته های آینده شاهد نسخه پایدار Realme UI 2.0 برای یک گوشی هوشمند خواهیم بود.

شایعه: تمرکز اصلی گوشی های هوشمند سری Mi CC شیائومی در آینده طراحی و دوربین خواهند بود

مقاله قبلی

رنگ بندی های شیائومی Mi 11 Lite در هند

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *