خبر

شارژ ۲۰۰ وات شیائومی عمر باتری بسیار بالاتری نسبت به استاندارد صنعت دارد

0

چند هفته پیش، غول فناوری چینی شیائومی فناوری HyperCharge را برای گوشی های هوشمند برتر خود که شارژ سریع ۲۰۰ وات و شارژ سریع بی سیم ۱۲۰ وات را ارائه می دهد، معرفی کرد.

اکنون این شرکت به برخی از سوالات مربوط به این فناوری جدید پاسخ داده است. این شرکت برخی از کاربران خود را به پرسش از مهندسان شیائومی دعوت کرده و یکی از سوالات مطرح شده در مورد ایمنی تلفن های هوشمند است.

در پاسخ، شیائومی تأیید کرد که استفاده از این فناوری بی خطر است و همچنین افزود که مدت هاست که در تحقیق و توسعه تجاری شده است. این شرکت گفت که ۴۰ اقدام ایمنی و محافظتی در این فناوری جدید شارژ وجود دارد.

هنگامی که در مورد عمر باتری تلفن هوشمند و تأثیر راه حل شارژ سریع ۲۰۰ وات سوال شد، شیائومی گفت که عمر باتری گوشی بعد از ۸۰۰ دوره شارژ بیش از ۸۰ درصد باقی مانده است، که بسیار بالاتر از استاندارد صنعت است.

در زمان رونمایی از راه حل جدید شارژ سریع HyperCharge، شیائومی نشان داد که شارژ سیمی ۲۰۰ وات می تواند باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی را فقط در مدت سه دقیقه شارژ کند و تقریباً هشت دقیقه طول می کشد تا کاملاً شارژ شود.

به همین ترتیب، راه حل شارژ بی سیم ۱۲۰ وات می تواند باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعت را فقط در چند دقیقه شارژ کند و تا ۵۰ درصد شارژ آن هفت دقیقه طول می کشد. فقط ۱۵ دقیقه طول می کشد تا باتری کامل شارژ شود.

HyperCharge بی سیم ۱۲۰ وات به عنوان جانشین شارژ بی سیم ۸۰W شیائومی وارد بازار شد که در اکتبر سال گذشته معرفی شد. فناوری شارژ بی سیم ۸۰ وات می تواند باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری را در مدت زمان ۱۹ دقیقه به طور کامل شارژ کند.

باید دید کدام تلفن هوشمند آینده شیائومی با این فناوری جدید شارژ سریع همراه است. اگر مجبور به حدس و گمان باشیم، انتظار داریم که نسل بعدی گوشی هوشمند پرچمدار سری Mi از فناوری HyperCharge بهره ببرد.

شیائومی هند فروش Mi 11X به ارزش ۴۱ میلیون دلار را طی ۴۵ روز از عرضه خود جشن می گیرد

مقاله قبلی

شیائومی MIJIA Air Conditioning Companion Pro را با قیمت ۱۲۹ یوان (۲۰ دلار) عرضه می کند

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *