خبر

MIUI 13 به زودی عرضه می شود

0

شیائومی اواخر آوریل از MIUI 12 رونمایی کرد. بیش از یک سال گذشته است، با این حال، این شرکت هنوز نسخه جدید سیستم عامل تلفن همراه خود را معرفی نکرده است. در عوض، غول فناوری چینی در حال عرضه به روزرسانی MIUI 12.5 برای دستگاه های واجد شرایط در سراسر جهان است. اما اکنون به نظر می رسد شیائومی سرانجام ممکن است طی روزهای آینده از MIUI 13 رونمایی کند.

در تاریخ 26 مه، شیائومی نسخه بتا (V21.05.26.beta) برنامه MIUI Cleaner (از طریق PiunikaWeb) را منتشر کرد. تغییرات در این نسخه از برنامه بسیار عجیب است.

اگرچه آخرین نسخه از MIUI در حال حاضر MIUI 12.5 است، اما در تغییرات ذکر شده است که این شرکت پشتیبانی از MIUI 13 windows floating را نیز اضافه کرده است. این به وضوح نشان می دهد که MIUI 13 در حال توسعه است.

از آنجایی که شیائومی اکنون به روزرسانی برنامه های سیستم خود را برای سازگاری با MIUI 13 آغاز کرده است، این احتمال وجود دارد که نسل بعدی MIUI خیلی زود معرفی شود. شایعه ای از اوایل ماه مه منتشر شد مبنی بر اینکه MIUI 13 می تواند در ماه ژوئن اعلام شود. همین گزارش همچنین برخی از دستگاه های قدیمی معروف را که به روزرسانی نمی شوند، نشان داد.

حتی اگر شیائومی تا پایان ماه جاری از MIUI 13 رونمایی کند، انتظار نداشته باشید که دستگاه شما فوراً به روز شود. طبق معمول، ما انتظار داریم این شرکت نسخه های هفتگی بتا و به دنبال آن ساختهای پایدار در چین و سایر مناطق را منتشر کند.

در حال حاظر، هیچ اطلاعاتی در مورد ویژگی های جدید در MIUI 13 وجود ندارد. مهمتر از همه، شیائومی هنوز رسماً انتشار نسخه مهم بعدی MIUI را به طور رسمی تأیید نمی کند.

سرمایه گذاری جمعی شیائومی برای دستگاه پخت و پز هوشمند Solista CJ01 با قیمت 499 یوان (78 دلار)

مقاله قبلی

شیائومی افتتاح 1000مین فروشگاه Mi را در سطح جهان جشن می گیرد

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *