خبر

شیائومی Mi 10S و Redmi K30i 5G به روزرسانی MIUI 12.5 را دریافت می کنند

0

شیائومی طی چند هفته گذشته از بروزرسانی پایدار MIUI 12.5 برای دستگاه های خود در چین استفاده کرده است. آخرین دریافت کنندگان این به روزرسانی Mi 10S و Redmi K30i 5G هستند. اولی Mi 10 بهبود یافته است، در حالی که نوع دوم ارزان تر از وانیل Redmi K30 5G است.

Xiaomi Mi 10S گوشی هوشمند جدیدی است که در مارس 2021 به بازار عرضه شد. این دستگاه با MIUI 12 مبتنی بر اندروید 11 برای اولین بار عرضه شد. این گوشی مانند Mi 11 Pro و Mi MIX Fold فقط در چین به فروش می رسد.

همانطور که گفته شد، MIUI 12.5 به نوعی اولین به روزرسانی عمده برای این گوشی است. این به روزرسانی جدید سیستم با شماره ساخت V12.5.1.0.RGACNXM عرضه می شود. این ساخت نرم افزار خاص در حال حاضر در مرحله Stable Beta است.

این بدان معناست که به روزرسانی به صورت دسته ای در حال انجام است و بنابراین فقط برای تعداد محدودی از کاربران در دسترس است. به هر حال باید در روزهای آینده برای همه گوشی ها عرضه شود.

از طرف دیگر، Redmi K30i 5G اکنون تقریباً یک ساله است. این گوشی با MIUI 11 مبتنی بر اندروید 10 منتشر شد. این گوشی به MIUI 12 به روز شد و حتی اوایل سال جاری به روزرسانی اندروید 11 را دریافت کرد.

اکنون، شیائومی به روزرسانی MIUI 12.5 را برای این گوشی با شماره ساخت V12.5.2.0.RGICMXM انجام می دهد. با این حال، به روزرسانی با عنوان Stable Beta علامت گذاری شده است، این بدان معنی است که بصورت دسته ای در حال پخش است و رسیدن به همه واحدها ممکن است مدتی طول بکشد.

در آخر، دقیقاً مانند Mi 10S و Redmi K30i 5G یک گوشی هوشمند اختصاصی در چین است. از این رو، هیچ بیلد منطقه ای دیگری برای این تلفن ساخته نشده است.

سری Xiaomi MI CC10 با تراشه Qualcomm Snapdragon 870 عرضه خواهد شد

مقاله قبلی

درخواست شیائومی برای علامت تجاری “MIX” رد شد، دادگاه می گوید مشابه با Meizu MIX است

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *