خبر

Aqara Hub E1 با طراحی USB stick در برنامه Mi Home مشاهده شد

0

شرکت زنجیره ای زیست محیطی شیائومی Aqara طی سالیان متمادی جایگاه خود را به عنوان یک مارک قابل اعتماد برای ابزارهای خانگی هوشمند حک کرده است. این شرکت رشد کرده و به یکی از بازیگران اصلی در صنعت تبدیل شده است و محصولات آن را می توان در میلیون ها خانه در مناطق مختلف جهان از جمله ایالات متحده، چین و اروپا در جاهای دیگر یافت. این شرکت فناوری همچنان به توسعه کاتالوگ محصولات خود ادامه می دهد و به نظر می رسد که در تلاش است تا مرکز جدید خانه هوشمند را عرضه کند.

دستگاهی که به نظر می رسد مانند مرکز جدید Aqara است، در برنامه Mi Home مشاهده شده است. این دستگاه به عنوان Aqara Hub E1 ذکر شده است و در واقع یک هاب Zigbee 3.0 است که با سازگاری HomeKit نیز وارد بازار می شود. از نظر طراحی، Aqara Hub E1 از یک طراحی USB استفاده می کند که یادآور Mi TV Stick ،Amazon Fire TV Stick و سایر محصولات دیگر است. یک ورودی USB-A دارد که می تواند به هر درگاه USB متصل شود.

اینکه چرا این جالب به نظر می رسد این است که مدل های قبلی منبع تغذیه خود را از طریق منبع تغذیه معمولی تأمین می کنند اما به نظر می رسد این مدل از هر درگاه USB به عنوان منبع تغذیه استفاده می کند. ما نمی توانیم این را تأیید کنیم زیرا مشخصات کامل آن هنوز مشخص نشده است.

این محصول فقط در سرور اصلی چین در برنامه Mi Home ذکر شده است و در برنامه Aqara ذکر نشده است. این نشانگر این است که دستگاه به زودی در چین عرضه می شود. ممکن است طی روزهای آینده با سرمایه گذاری گسترده از طریق شیائومی یوپین عرضه شود.

لیست 3C نشان می دهد که شیائومی Mi Pad 5 با باتری دو سلولی 8520 میلی آمپری عرضه می شود

مقاله قبلی

تلویزیون Redmi جدید شیائومی در لیست کنسول Google Play ظاهر شد

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *