خبر

شیائومی ممکن است یک گوشی هوشمند جدید با دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی معرفی کند

0

شیائومی برای بخش های پیشرفته خود در بخش دوربین تمرکز کرده است و اکنون به نظر می رسد که این شرکت در حال آماده سازی برای تولید یک گوشی هوشمند جدید است که با یک سنسور دوربین بزرگتر عرضه می شود.

طبق گزارش اتاق گفتگوی دیجیتال (از طریق ITHome)، سازنده چینی تلفن های هوشمند شیائومی در حال کار بر روی یک تلفن هوشمند است که از یک سنسور دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی برخوردار خواهد بود که بزرگترین سنسور دوربین برای یک گوشی خواهد بود. در حال حاضر، ۱۰۸ مگاپیکسل بزرگترین سنسور دوربین است که یک تلفن هوشمند ارائه می دهد.

اعتقاد بر این است که این سنسور را سامسونگ خواهد ساخت و انتظار می رود ۰.۶۴um واحد پیکسل داشته باشد، اما بسیار کمتر از ۱.۴μm واحد پیکسل ISOCELL GN2 است. در حال حاضر، اطلاعات زیادی در مورد سنسور نداریم.

اخیراً، IceUniverse فاش کرده است که غول فناوری کره جنوبی در نظر دارد امسال یک حسگر ابتکاری جدید تحت ISOCELL این شرکت عرضه کند که دارای یک سنسور تصویر ۲۰۰ مگاپیکسلی خواهد بود.

سامسونگ همچنین اشاره کرده است که در حال توسعه یک سنسور تصویر ۲۰۰ مگاپیکسلی به عنوان جانشین سنسور ۱۰۸ مگاپیکسلی است که در Galaxy S21 Ultra یافت می شود. اگرچه هنوز تایید نشده است، اما این شرکت احتمالاً از سنسور جدید ۲۰۰MP در گوشی های هوشمند پرچمدار سری Galaxy S22 استفاده خواهد کرد. همچنین می تواند بخشی از گوشی هوشمند جدید تاشو این شرکت باشد.

این تنها سنسور تعداد مگاپیکسل بالا نیست که سامسونگ روی آن کار می کند. سال گذشته، این شرکت اعلام کرد که در حال کار بر روی یک حسگر تصویر تلفن هوشمند ۶۰۰ مگاپیکسلی است، هرچند سالها طول می کشد تا این فناوری تجاری شود. در همین حال، ما منتظر عرضه یک تلفن هوشمند مجهز به سنسور دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی هستیم که باید خیلی زود اتفاق بیفتد.

شیائومی یخچال و فریزر چهار درب MIJIA Cross 496L را با قیمت ۳۴۹۹ یوان (۵۳۸ دلار ) عرضه می کند

مقاله قبلی

فروش جهانی شیائومی Mi Band 6 از ۱ میلیون واحد عبور کرد

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *