خبر

Haylou MoriPods TWS با تراشه کوالکام 3040 و بلوتوث 5.2 عرضه شد

0

امروز در تاریخ 28 مارس 2021، Haylou زیر مجموعه شرکت شیائومی هدفون های جدید را با فناوری جدید بلوتوث عرضه کرد. هدفون های جدید Haylou MoriPods TWS یکی از بهترین محصولات در بازار هدفون های بی سیم است. با دور نگه داشتن مردم از هدفون های سیم دار قدیمی، Haylou بر روی فناوری جدید کار کرده تا بهترین محصولات بی سیم را به جهان ارائه نماید.

هایلو همیشه در حال کار بر روی فناوری جدید است و بهترین هدفون های بی سیم را دارد. با استفاده از گلگیرهای نیمه گوش طراحی، هدفون هایلو در بازار نسبت به سایر مدل ها می درخشد. در مقایسه با هدفون های داخل گوش، هدفون های Semi-in بهتر هستند.

ویژگی های Haylou MoriPods:

اخیراً هدفون های جدید توسط این شرکت عرضه شده است. این محصول دارای طراحی چشم نوازی است. هدفون ها از aptX با اتصال پایدار با تلفن های هوشمند یا سایر دستگاه های بلوتوث پشتیبانی می کنند. با قیمت فوق العاده 40 دلار، مدل هایلوی جدید MoriPods بهترین هدفون های سال 2021 هستند.

هدفون MoriPods در 4 رنگ مختلف عرضه می شود.

Haylou MoriPods برای کمک به ورزشکاران از درجه IPX4 ضد آب پشتیبانی می کند، که از آسیب رساندن به وسیله عرق و قطرات باران جلوگیری می نماید.

قاب شارژ earbuds با طراحی جذب مغناطیسی عرضه می شود. همانند ایرپادهای اپل، هدفون هایلو به صورت خودکار هنگامی که در کیف شارژ قرار گرفتند، شارژ می شوند. همچنین، هنگام در آوردن از کیس، هدفون ها به طور خودکار به تلفن هوشمند متصل می شوند.

باتری 310 میلی آمپری کیس شارژ 24 ساعت دوام باتری را فراهم می کند. هر هدفون می تواند در حدود 6 ساعت با یک بار شارژ استفاده شود.

Haylou MoirPods از تراشه Qualcomm 3040 و نسخه بلوتوث 5.2 بهره می برد. آخرین نسخه بلوتوث به شما کمک می کند تا اتصال ثابت هدفون ها را حفظ کنید. ویژگی اصلی موجود در این هدفون، حذف صدا است. این ویژگی به کاربران امکان گوش دادن به تماس های تلفنی را می دهد.

 

شیائومی تأیید کرد Mi Band 6 در تاریخ 29 مارس عرضه می شود

مقاله قبلی

شیائومی Mi 11 Ultra دارای استاندارد IP68 می باشد

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *