خبر

Heyy یک برنامه دوست یابی مبتنی بر صدا توسط یک شرکت تحت حمایت شیائومی است

0

در اواخر فوریه 2021، شیائومی MiTalk را به عنوان یک کلون Clubhouse در چین برای هر دو سیستم عامل Android و iOS عرضه کرد. این برنامه همچنین به عنوان “Jushou” (دستان بالا) شناخته می شود و به عنوان یک برنامه چت صوتی برای حرفه ای ها به بازار عرضه می شود. تقریباً یک ماه بعد، گزارش جدیدی از چین می گوید که یک شرکت تحت حمایت شیائومی یک برنامه اجتماعی مبتنی بر صدا را نیز منتشر کرده است.

در سال 2015، شیائومی شرکتی را به نام Metso Software Design (Beijing) Co خریداری کرد. براساس MyDrivers، سازنده گوشی های هوشمند Metso را به عنوان یک شخص حقوقی در سال 2018 متوقف کرد. با این حال، هنوز گفته می شود Metso متعلق به شیائومی است.

دوباره به موضوع بازگردیم، Metso برنامه ای به نام Heyy را در فروشگاه App Xiaomi Mi منتشر کرد. برخلاف MiTalk جدید (Jushou)، Heyy یک برنامه دوست یابی مبتنی بر صدا است.

به کاربران امکان می دهد از طریق چت های صوتی یک به یک، چت های گروهی و بازی ها با سایر کاربران ارتباط برقرار کنند. چت روم های گروهی بر اساس ورزش، کارائوکه و بازی ها دسته بندی می شوند. چندین گزینه دیگر برای معاشرت با کاربران در این برنامه وجود دارد.

به عبارت ساده، Heyy جوانان مجردی را هدف قرار می دهد که به دنبال ملاقات افراد جدید از طریق صدا هستند. از طرف دیگر، هدف MiTalk این است که افراد حرفه ای تفکرات خود را درست مانند Clubhouse به اشتراک بگذارند.

به روزرسانی شیائومی Mi Watch Lite 4.1.20 دارای ویژگی هایی مانند DND هوشمند، سوییچ بی صدا برای تماس ها و موارد دیگر است

مقاله قبلی

به طور رسمی اعلام شد که ZTE S30 Pro با صفحه نمایش 144 هرتز OLED عرضه می شود

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *