خبر

انتظار می رود گوشی هوشمند شیائومی با شارژ ۲۰۰ وات در نیمه دوم ۲۰۲۱ عرضه شود

0

چند هفته پیش، گزارش شد که یک گوشی هوشمند پرچمدار جدید با پشتیبانی از شارژ سریع ۲۰۰ وات در شرف عرضه است. اکنون، گزارش جدیدی که از یک لیکر چینی منتشر شده نشان می دهد که این دستگاه ممکن است توسط شیائومی عرضه شود.

این گزارش همچنین اضافه می کند که گوشی هوشمند پرچمدار شیائومی با پشتیبانی از فناوری شارژ سریع ۲۰۰ وات می تواند در نیمه دوم سال جاری به بازار عرضه شود. به نظر می رسد که دستگاه در حال حاضر در حال تست های دقیق است.

اما قابل توجه است که این گزارش ادعا می کند دستگاهی که در حال حاضر در حال توسعه است، از نظر عملکرد به اندازه مدل های Ultra پرچمدار فعلی خوب نیست و این شرکت در حال تقویت عملکرد آن است.

توجه داشته باشید که فناوری شارژ سریع ۲۰۰ وات که در مورد آن صحبت می شود ترکیبی از شارژ سریع سیمی، شارژ بی سیم و شارژ بی سیم معکوس است. اینطور نیست که دستگاه شارژ سریع ۲۰۰ واتی سیمی داشته باشد.

این پیشرفت با توجه به اینکه پرچمدار هوشمند فعلی شیائومی، Xiaomi Mi 11، از شارژ ۱۱۵ وات پشتیبانی می کند، تعجب آور نیست. Mi 10 Extreme Commemorative Edition که سال گذشته به بازار عرضه شد نیز از شارژ ۱۸۰ وات پشتیبانی می کند.

باید دید کدام دستگاه از شیائومی از این شارژ سریع پرسرعت پشتیبانی می کند. آیا این نمونه ای از گوشی هوشمند پرچمدار Mi 11 یا دستگاهی کاملاً جدید خواهد بود؟ برای اطلاع از این موضوع، باید چند هفته دیگر صبر کنیم.

شیائومی Mi 10S با سه ویژگی جذاب در تاریخ ۱۰ مارس عرضه می شود

مقاله قبلی

شیائومی اولین تلویزیون هوشمند Redmi را در هند در تاریخ ۱۷ مارس عرضه می کند

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *