خبر

Redmi K40 ،K40 Pro می تواند به عنوان Mi 11X ،Mi 11X Pro در هند عرضه شود

0

شیائومی چند روز پیش سری K40 را در چین عرضه کرد. بلافاصله پس از آن، گزارش هایی مبنی بر نام تجاری مجدد این دستگاه ها تحت POCO برای بازارهای جهانی آغاز شد. اکنون، kacskrz، یکی از اعضای ارشد XDA، شواهدی از دستگاه ها پیدا کرده است که ممکن است با مارک “Mi” به هند بیاید.

طبق قطعه کد موجود توسط kacskrz، یک دستگاه Xiaomi با مارک “Mi” و نام بازار “Mi 11X” با شماره مدل M2012K11AI ظاهر می شود. علاوه بر این، نام رمز دستگاه به عنوان “آلیوتین” نشان داده می شود. اگر نمی دانید، این شماره مدل و نام رمز به Redmi K40 تعلق دارد (قبلاً توسط BIS هند تایید شده است).

یعنی ، با نامگذاری معمول Xiaomi، “در” در انتهای “alioth” باید نشان دهد که این یک نوع هندی است. به همین ترتیب، کد دیگری دستگاه جدیدی به نام ‘Mi 11X Pro’ را نشان می دهد. اگر حدس فوق درست باشد، Redmi K40 Pro باید از نام Mi 11X Pro استفاده کند.

اوایل امروز، تأثیرگذار فناوری Mukul Sharma گفت که K40 به عنوان POCO برای بازارهای جهانی تغییر نام می یابد. با این حال، به نظر می رسد دستگاه ها تحت POCO به هند نخواهند آمد اما اولین بار با عنوان Mi 11X ،Mi 11X Pro معرفی می شوند. اگر این کافی نیست، دستگاه سوم با مانیتور Mi 11i که می تواند Redmi K40 Pro Plus با مارک تجاری جدید برای بازارهای جهانی باشد.

+Redmi K40 Pro  دارای یک کد رمز “haydn” و Mi 11i مربوطه “haydn_pro” است. همانطور که گفته شد، هیچ نشانه ای از این معرفی در هند وجود ندارد زیرا نام رمز Mi 11i دارای “haydn_pro_global” است.

ماه گذشته، Manu Kumar Jain تأیید کرد که دو دستگاه با پردازنده های Snapdragon 870 و Snapdragon 888 به هند می آیند. اگر آن را با اطلاعات بالا مطابقت دهید، دستگاه های Mi 11 برای هند تغییر نام تجاری Redmi K40، K40 Pro از چین خواهد بود. به هر حال، برای تأیید اطلاعات صبر کنیم.

 

هم اکنون می توان Redmi Airdots 3 را با قیمت 31 دلار در چین خریداری کرد

مقاله قبلی

گزارشات نشان می دهد که کمبود تراشه بر روی گوشی هوشمند پرچمدار Xiaomi Mi 11 در چین تأثیر می گذارد

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *