خبر

8 مدل قوی از سری Redmi K30 در مجموع 11 میلیون دستگاه به فروش رسانده است

0

سری Redmi K40 هفته گذشته در مجموع با سه مدل  Redmi K40 ،Redmi K40 Pro و + Redmi K40 Pro  معرفی شد. این تعداد از 8 مدل قبلی آن، Redmi K30 بسیار کمتر است، اما احتمال عرضه مدل های بیشتر در آینده را رد نمی کنیم.

هفته گذشته در مراسم رونمایی مشخص شد که در مجموع 11 میلیون دستگاه فروخته شده است. برای یک سری با 8 مدل، آیا می توان این رقم را یک موفقیت دانست یا خیر. با این وجود، این رقم بیش از دو برابر 5 میلیون دستگاه ثبت شده برای پیشگامان، سری Redmi K20 است که در مجموع دارای سه مدل است.

به نظر می رسد استراتژی جدید شیائومی / ردمی برای افزایش فروش، عرضه چندین مدل برای یک سری خاص است. در حال حاضر سری اصلی پرچم دار Mi را با عرضه سری T منحصر به فرد در بازارهای جهانی که در واقع نسخه های اصلاح شده مدل های انحصاری چین هستند، به دو قسمت تقسیم کرد. سری Redmi 9 و Redmi Note 9 سال گذشته نیز مدل های بیشتری نسبت به مدل های قبلی خود دارند و انتظار داریم جانشینان آنها نیز از همین الگو پیروی کنند.

با عرضه چندین مدل، Xiaomi / Redmi گزینه های مختلفی را برای خریداران فراهم می کند و این به افزایش فروش کمک می کند زیرا احتمال زیادی وجود دارد که حداقل یکی از مدل ها مورد پسند خریدار واقع شود.

سری 18 شارژر عمودی بی سیم Meizu با قیمت 30 دلار به بازار عرضه شد

مقاله قبلی

پیش فروش RedmiBook 15 Pro از فردا آغاز می شود

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *