خبر

Redmi K20 به روزرسانی اندروید 11 را در چین دریافت می کند

0

شیائومی Redmi K20 را در هند و چین به بازار عرضه کرد در حالی که این شرکت همان دستگاه را تحت عنوان Mi 9T در سایر مناطق مانند اروپا وارد بازار کرد. این دستگاه، با MIUI 10 مبتنی بر Android 9 Pie در دسترس قرار گرفت. اکنون، سرانجام شروع به دریافت به روزرسانی اندروید 11 کرده است.

Redmi K20 با نسخه سیستم عامل V12.1.1.0.RFJCNXM در چین به روزرسانی MIUI را دریافت می کند. این نسخه سیستم عامل دستگاه را به جدیدترین سیستم عامل Android 11 ارتقا می دهد. اگر بخاطر بیاورید، دستگاه اولین به روزرسانی بزرگ یعنی Android 10 را پس از اعلام رسمی به سرعت دریافت کرد.

به هر حال، اندازه به روزرسانی 2.6 گیگابایت است و همچنین با وصله امنیتی فوریه 2021 ارائه می شود. توجه داشته باشید که این به روزرسانی خاص فقط برای تلفن هایی که در چین به فروش می رسند سازگار است (نام رمز: davinci). در صورت عدم اطلاع، نسخه هندی این دستگاه با نام رمز “davinciin” شناخته می شود.

از این رو، کاربران باید صبور باشند تا شیائومی به روزرسانی را در مناطق دیگر مانند هند و اروپا گسترش دهد، که فکر نمی کنم اکنون خیلی دور از انتظار باشد.

به روزرسانی MIUI 12.5 می تواند آخرین به روزرسانی بزرگ برای Redmi K20 باشد، زیرا اکنون دارای دو MIUI بزرگ (MIUI 11 ،MIUI 12) و دو نسخه مهم Android (Android 10 و 11) است.

در هر صورت، به روزرسانی در مرحله “بتا پایدار” است، به این معنی که فقط چند کاربر در ابتدا آن را دریافت می کنند. شیائومی پس از اطمینان از نبود اشکال عمده در به روزرسانی، احتمالاً ظرف چند روز به روزرسانی را برای همه عرضه می کند.

همچنین لازم به ذکر است که Redmi K20 Pro، یا نسخه اروپایی آن Xiaomi Mi 9T Pro هنوز به روزرسانی اندروید 11 را دریافت نکرده اند.

استفاده شیائومی از لنزهای SUPER-MACRO در گوشی سری 10 ردمی

مقاله قبلی

شواهدی از تلفنی با دوربین 50 مگاپیکسلی شیائومی پیدا شد، آیا این شرکت می خواهد Mi 11 Ultra را معرفی کند؟

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *