خبر

پروژه ساخت اتومبیل شیائومى

0

اطلاعات حاکى از آن است که  شیائومی قصد دارد اتومبیل خود را بسازد، پروژه ای که توسط Lei Jun رهبری می شود

از آنجا که هواوی اخیراً حضور خود را در صنعت خودرو گسترش داده است، به نظر می رسد که شیائومی نیز قصد ورود به بازار را در این صنعت نیز دارد. گزارش هاى جدید حاکی از آن است که این شرکت قصد دارد خودروی شخصی خود را بسازد.

بر اساس گزارش iFengNews، چند منبع اخیرا اعلام کرده اند که شیائومى غول فناوری چینی، قصد دارد خودروی خود را بسازد و آنرا به عنوان یک تصمیم استراتژیک در نظر دارد، اما جزئیات و مسیر این هدف هنوز مشخص نشده است. البته متغیرهای زیادی وجود دارد و هیچ چیز قطعى نیست. در ضمن این پروژه مستقیماً توسط بنیانگذار و مدیرعامل سازنده گوشی های هوشمند، لی جون هدایت خواهدشد، هرچند که شرکت شیائومى هنوز به زمان انجام این پروژه و رونمایى از آن پاسخ نداده است.

در سال ۲۰۱۳ ، لی جون دو بار به ایالات متحده سفر کرده بود تا با ایلان ماسک مدیر عامل تسلا دیدار کند و اکنون به نظر می رسد که علاقه لى جون در این زمینه بیشتر شده است. همچنین هنگامی که بازار گوشی های هوشمند با رکود روبرو است، ساخت اتومبیل تنوع ایجاد می کند. علاوه بر این، بازار وسایل نقلیه هوشمند الکتریکی با افزایش طرفداران روبرو است. البته، اگر این شرکت بخواهد حضور خود را در یک بازار گسترش دهد، به ویژه در مورد تیم تحقیق و توسعه قابل توجه و تخصص در سخت افزار الکترونیکی، اصلاً تعجب آور نخواهد بود.

با این وجود، شیائومی هنوز در این مورد پاسخی نداده است، بنابراین فعلاً برای تأیید این خبر زود است بنابراین برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید و در صورت وجود اطلاعاتى جدید، با شما در میان میگذاریم.

آپدیت گوشى مدل Redmi note 8 به اندروید ١١

مقاله قبلی

بررسی لپ تاپ A1 با قابلیت ۳۶۰ درجه

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *