خبر

گوشی پرچم‌دار شیائومی Mi 5 با تراشه اسنپدراگون ۸۲۰ و ۳ گیگابایت رم در آزمون GeekBench ظاهر شد

0

همان‌طور که احتمالاً در جریان هستید، شیائومی می ۵ (Mi 5) پس از پایان فستیوال بهاره چین در ماه آینده، ارایه خواهد شد. علاوه‌براین، فاکس‌کان، به تولید این گوشی سرعت بخشیده است تا پیش از عرضه آن در ماه فوریه، موجودی شیائومی Mi 5 برای فروش کافی باشد. این، هم‌چنین بدین معنی است که اطلاعات بیشتری از مشخصات‌فنی و بنچمارک‌های این گوشی در روزهای آینده، منتشر خوهد شد. به‌تازگی نیز، شیائومی Mi 5 در آزمون GeekBench با همان مشخصات‌‌فنی که پیش از این شایعه شده بود، مجدداً ظاهر شده است. برای جزئیات بیشتر، همراه ترنجی باشید.

بنابر نتایج این آزمون، شیائومی Mi 5 به یک تراشه اسنپدراگون ۸۲۰ و ۳ گیگابایت رم مجهز شده است؛ البته پیش‌تر، چیپ‌ست شیائومی توسط یکی از موسسان این شرکت در اوایل ماه‌جاری میلادی، تایید شده بود. نتایج به‌دست‌آمده برای شیائومی Mi 5 در آزمون گیک‌بنچ، مورد خاصی را نشان نمی‌دهد و به نتایجی که پیش‌تر منتشر شده بود، بسیار شباهت دارد.

شیائومی Mi 5

تراشه‌ای که شیائومی Mi 5 را در این آزمون همراهی کرده، نسخه‌ای از تراشه اسنپدراگون ۸۲۰ است که فرکانس کاری هرهسته آن، ۱٫۵۹ گیگاهرتز بوده؛ در ماه گذشته، فرکانس‌کاری هسته‌های پردازشی تراشه به‌کارگرفته شده در پرچم‌دار آینده شیائومی، ۱٫۳۶ گیگاهرتز بوده است؛ بنابراین، نتایج به‌دست‌آمده از بررسی عملکرد تک‌هسته و چندهسته پردازشی چیپ‌ست اسنپدراگون ۸۲۰، دست‌خوش بهبود شده است. در بررسی تک‌هسته و چندهسته، امتیازهای به‌دست‌‌آمده به‌ترتیب ۲۱۸۲ و ۴۸۹۲ بوده است که پیشرفت نسبی را در مقایسه با ۱۸۴۰ و ۴۵۲۲ امتیاز در ماه‌گذشته، نشان می‌دهد.

شیائومی Mi 5

به‌طور کلی، می‌توان گفت که امتیاز بالای ۲۰۰۰ از بررسی یک هسته‌پردازشی یک تراشه، بسیار جالب‌توجه است. با این‌حال، چیپ‌ست چهارهسته‌ای اسنپدراگون ۸۲۰ در بررسی چندهسته پردازشی خود در مقایسه با تراشه‌های اگزینوس ۸۸۹۰ سامسونگ و Helio X20 مدیاتک، حرف چندانی برای گفتن ندارد.

شیائومی Mi 5

علاوه‌بر شیائومی Mi 5 که در آزمون گیک‌بنچ ظاهر شده است، نتایج یک گوشی دیگر از شیائومی، دیروز در این آزمون به‌ثبت رسید. شیائومی Gemini با مشخصات‌فنی مشابه با شیائومی Mi 5، امتیاز نسبتاً بهتری را در این آزمون به‌دست آورده است؛ کسب ۲۲۱۵ امتیاز در بررسی عملکرد تک‌هسته پردازشی و ۵۰۹۶ در بررسی عملکرد چندهسته پردازشی، صحت این ادعا را تایید می‌کند.

فروش بیش از ۳ میلیون گوشی LeTV Le 1s در کمتر از ۳ ماه

مقاله قبلی

ZTE از گوشی Nubia Prague S پرده برداری کرد، تراشه‌ی اسنپدراگون با نمایشگر ۵.۲ اینچی FHD

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *